با بهترین عملکرد مدال به دست می‌آید

ملایی: تمام تلاشم را برای کسب مدال خوشرنگ انجام می‌دهم/ در مسابقات جهانی زنگ تفریح نخواهم بود

دارنده مدال نقره مسابقات جودو قهرمانی آسیا گفت: تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا با یک مدال خوشرنگ از مسابقات جهانی بازگردم.

سعید ملایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ملی جودو در آستانه مسابقات جهانی اظهار داشت: خدا را شکر در حال حاضر شرایط خوبی داریم و بعد از مسابقات قهرمانی آسیا، اردوی مشترک خوبی را پشت سر گذاشتیم و بعد از آن نیز اردوهای داخلی خوبی را تجربه کردیم. در حال حاضر نیز آخرین دوران آماده‌سازی را سپری می‌کنیم و امیدوارم در ۲۰ روز باقی‌مانده تا مسابقات جهانی بدن خود را در اوج نگه داریم.

وی تصریح کرد: از بهمن ماه سال گذشته در اردوهای تیم ملی حضور دارم و شرایط تمرینی خوب و منظمی را پشت سر گذاشتم . روز جمعه نیز در مسابقات لیگ شرکت کردم تا روی نقاط ضعف و قوتم کار کنم و حالا باید از لحاظ بدنی در مدت زمان باقی‌مانده ابتدا ریکاوری مناسبی داشته باشم و سپس تمرینات سرعتی را انجام بدهم تا بهترین نتایج و عملکرد را در مسابقات جهانی جودو داشته باشم.

دارنده نشان نقره مسابقات جودو قهرمانی آسیا در خصوص شانس کسب مدال در مسابقات جهانی عنوان کرد: در یکی، دو سال اخیر با حضور در مسابقات مختلف از تجربه کافی برای حضور در مسابقات جهانی برخوردار هستم و در کنار آن طبق برنامه منظم تمرینی و آماده‌سازی کادرفنی پیش رفتم و سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم. در هر مسابقه‌ای نیز به دنبال بهترین عملکرد فنی هستم و به نتیجه فکر نمی‌کنم و قطعا با ارائه بهترین عملکرد، نتیجه و مدال نیز به دست می‌آید. فکر می‌کنم با توجه به اینکه در رنکینگ جایگاه خوبی دارم و امیدوارم با یک قرعه خوب به مدال نیز دست پیدا کنم. 

ملایی در پایان  تاکید کرد: در مسابقات اخیر به خوبی مسابقه دادم و هیچ چیز را دور از دسترس خود نمی‌دانم و اصلا قصد ندارم در مسابقات جهانی زنگ تفریح باشم. تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا با یک مدال خوشرنگ از مسابقات جهانی بازگردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار