دیداری که یادآور خاطرات تلخ برای شمسایی است

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت که دیدار آینده تیمش یادآور خاطراتی تلخ برای او است.

وحید شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در خصوص پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل شهروند ساری اظهار داشت: مشکل ما این بود که نزدیک به ۱۵ روز بازی نکرده بودیم. به دلیل همین وقفه مجبور بودیم فشار بدنی زیادی به تیم‌مان بیاوریم و می‌دانستیم که در شروع بازی کار  سختی خواهیم داشت. همین اتفاق هم افتاد و در ابتدای بازی دو گل دریافت کردیم اما بعد از آن با بازیکنان خوبی که داریم توانستیم به حریف فشار بیاوریم و گل‌های خورده را جبران کنیم و در نهایت هم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: شهروند تیم خوبی است و توانست با برنامه‌ریزی تیمی خودش دو گل از ما پیش بیفتد. این تیم بعد از آن هم چند ضد حمله خوب زد و موقعیت‌های خوبی داشت اما همانطور که گفتم زود به بازی برگشتیم و توانستیم گل‌های خورده را جبران کنیم. شهروند در این دیدار به لحاظ کار تیمی و دفاعی بسیار فوق‌العاده کار کرد. در چند وقت گذشته تیم شهروند را تا این حد خوب ندیده بودم.

سرمربی تأسیسات دریایی درباره دیدار آینده تیمش مقابل ارژن شیراز، خاطرنشان کرد: سال گذشته زمانی که ما از بازی‌های آسیایی حذف شده بودیم، به شیراز سفر کردیم و در آن بازی شکست خوردیم. می‌دانیم کار سختی مقابل ارژن داریم. این تیم در این هفته مقابل فرش‌آرا شکست خورده اما تیم با نظم و خوبی است، مخصوصاً اینکه در زمین خودش و مقابل تماشاگران خوب شیرازی بازی می‌کند. فصل گذشته بعد از این بازی بود که به بیمارستان رفتم و آنژیوگرافی کردم و این بازی یادآور خاطرات تلخ سال گذسته برای من است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار