کنترل و مصاحبه ممنوع؛

استقلال مهدی قائدی را طناب پیچ می‌کند!

مهاجم بوشهری و جوان آبی پوشان تهرانی برای شناساندن خود به هواداران استقلال کمتر از ۳۰ دقیقه زمان لازم داشت.

۲۶ دقیقه حضور برابر استقلال خوزستان در کنار ۷ دریبل موفق و چند پاس دقیق باعث شد تا درخشش مهدی قائدی دریبل زن فانتزی استقلال تساوی نا امید کننده این تیم  را کمرنگ کند. سایه سنگین درخشش این بازیکن روی عملکرد آبی ها در همان دقایق اولیه پایان مسابقه مشخص شد؛ آنجا که هواداران استقلال یک صدا بعد از اولین امتیاز فصل مهدی قائدی را تشویق کردند. مهاجم بوشهری و جوان پس از مدت ها برای هواداران استقلال یک بازیکن ویژه و جدید بود که با خصوصیات منحصر به فرد در تمامی دقایق حضورش در زمین آزادی، هواداران  را به وجد آورده بود.


جا به جایی رکورد جوان ترین بازیکن استقلال در ادوار لیگ برتر نام قائدی را در رسانه ها پر رنگ تر کرد و یک روز بعد از پایان این مسابقه بود که مهدی قائدی به تیتر اول همه رسانه ها تبدیل شده بود؛ باشو، نیمار، پدیده، مجاهد جدید و چندین لقب دیگر به او اعطا شد و همانگونه که منصوریان پیش بینی می کرد رسانه ها خیلی زودتر از آن چیزی که انتظار می رفت این بازیکن را به مردم شناساندند. صفحه اینستاگرام این بازیکن بیش از ۵۰ هزار نفر رشد پیدا کرد تا حالا جوان بوشهری ها یکی از محبوب ترین بازیکنان استقلال باشد.

 


سرمربی استقلال بعد از این دیدار در نشست خبری درباره اهمیت حفظ این بازیکن صحبت کرد: "باید از او از لحاظ اخلاقی مراقبت کنیم. از خانواده او خواستیم به تهران سفر کنند تا در کنار این بازیکن باشند. عملکرد فوق العاده خوب او باعث می شود بیشتر از او مراقبت کنیم."


بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال نیز اعلام کرد که شرط حضور قائدی در استقلال همراهی خانواده این بازیکن با مهاجم جوان و بوشهری است و دیگر پیشکسوتان استقلال نیز بارها درباره حفاظت از این بازیکن صحبت کردند. طی کردن مسیر دشوار محبوب و مشهور شدن در یک شب آفتی است که می تواند مسیر فوتبال یکی از پدیده های فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار دهد و به همین دلیل است که استقلالی ها از همین حالا درباره روند حفظ این بازیکن صحبت می کنند.


حضور خانواده در تهران، تهیه مسکن، برنامه ریزی برای بدنسازی مدرن، کنترل حضور در رسانه ها و چندین مورد دیگر از جمله برنامه های استقلالی ها برای پرورش بازیکنی است که می تواند با ادامه حفظ روند کنونی خود تبدیل به یکی از ستاره های فوتبال ایران شود و البته در کنار تمامی این برنامه ها، انگیزه و تمایل خود این بازیکن برای طی کردن این مسیر، پیش شرط ستاره شدن مهدی قائدی است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار