در گسترش نزدیک بود یک پایم را از دست بدهم

نصرتی: نصیرزاده حقوقدان است و خوب می‌داند باید با بازیکن در پایان فصل تسویه حساب شود

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: مدیرعامل گسترش فولاد خودش حقوقدان است و خوب می‌داند در پایان فصل باید با بازیکن تسویه حساب شود.

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در واکنش به صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده مبنی بر اینکه او حاضر نشده خانه‌اش در تبریز را به باشگاه گسترش فولاد تحویل دهد، اظهار داشت: سؤال من از شما به عنوان یک خبرنگار این است که وقتی بازیکنی از یک باشگاه جدا می‌شود اولین کاری که با او می‌شود، چیست؟ مسلماً تسویه حساب است که مسئولان باشگاه گسترش یکبار به خودشان زحمت ندادند با من تماس گرفته و بگویند برای تسویه حساب به باشگاه بروم. به نوعی ما را به امان خدا رها کردند و الان این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند.

وی در ادامه افزود: من در تبریز که بودم در منزلی که باشگاه تحویل داده بود زندگی می‌کردم و این روند تا زمانی که بدون تیم بودم ادامه داشت، اما بعد از عقد قرارداد به تهران آمدم. آقای نصیرزاده خودش حقوقدان است و قوانین حقوقی را خیلی خوب بلد است. از این‌رو او خوب می‌داند باید با من تسویه حساب می‌شد یا حداقل اگر پول نقد نداشتند چکی یا سفته‌ای در اختیارم قرار می‌دادند تا با باشگاه تسویه حساب کرده باشم که این کار را هم انجام ندادند. من هنوز از قرارداد دو فصل پیشم با باشگاه گسترش چک نقد نشده دارم و ۵۰ درصد قرارداد فصل قبلم را نیز طلبکارم.

مدافع پبشین گسترش فولاد خاطرنشان کرد: وقتی از تبریز به تهران آمدم پول نداشتم به مستأجر خود در ولنجک بدهم تا منزلم را خالی کند و از این‌رو در منزل پدری‌ام مستقر هستم. در این شرایط منتظر بوده و هستم که باشگاه گسترش با من تسویه حساب کند. به‌هر حال از مدیر حقوقدانی مثل نصیرزاده این انتظار می‌رود که در زمان بیان چنین اظهاراتی به موضوع عدم تسویه حساب با من هم اشاره کند.

نصرتی همچنین تصریح کرد: من قبل از ترک تبریز قصد داشتم منزل باشگاه را به احترام مالک آن و افرادی که در این باشگاه فعالیت می‌کنند تحویل دهم، اما وقتی نصیرزاده شماره مرا در بلاک لیست قرارداده چطور باید با او تماس می‌گرفتم؟! الان هم مشکلی برای تحویل منزلم وجود ندارد، اما این انتظار را هم دارم که باشگاه گسترش مطالبات مرا پرداخت کند.

وی در پایان گفت: من در گسترش فولاد با پای مصدوم و به زور آمپول به میدان رفتم که نزدیک بود این اتفاق منجر به تمام شدن فوتبالم و حتی دویدنم شود و اگر معجزه دکتر کیهانی نبود این اتفاق رخ می‌داد. به‌هر حال وقتی در چنین شرایطی برای گسترش بازی کردم این انتظار را از این باشگاه دارم که به تعهداتش در قبال من عمل کند و این بحث‌ها هم پیش نیاید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار