پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

جعفری: با حضور دایی کنار زمین احساس غرور می‌کنیم/ سایپا می‌تواند سهمیه آسیا بگیرد

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: وقتی در بازی‌ها علی دایی کنار زمین می‌ایستد ما احساس غرور می‌کنیم.

رضا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی ۳ بر ۲ سایپا مقابل صنعت نفت آبادان گفت: هر دو تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتند و خوشبختانه توانستیم با گل دقایق پایانی سه امتیاز با ارزش کسب کنیم.

وی در ادامه افزود: خدا را شکر بازیکنان تیم نتایج ضعیف فصل گذشته را فراموش کرده‌اند و با صحبت‌های روحیه‌بخش علی دایی در شرایط روحی و روانی خیلی خوبی راهی میدان می‌شویم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه دایی روحیه بردن را در بین بازیکنان سایپا جا انداخته است، خاطر نشان کرد: علی آقا وقتی کنار زمین می‌ایستد ما بازیکنان احساس غرور می‌کنیم و این مسئله خیلی در روحیه بازیکنان تأثیرگذار است. اکثر بازیکنان سایپا جوان هستند و خیلی خوب به توصیه‌های دایی گوش می‌دهند. مطمئن باشید همه ما در مسیر روبه‌جلوی خوبی قرار گرفته‌ایم.

جعفری درباره اینکه آیا سایپا شانسی برای کسب سهمیه دارد یا نه، تصریح کرد: هنوز در اول مسیر قرار داریم و در حال حاضر باید تلاش کنیم در نتیجه‌گیری ثبات داشته باشیم. ما یک فصل بد را داشتیم و در این فصل هم میانگین سنی تیم پایین آمده است. از نظر فنی تیم خیلی خوبی داریم و نهایت تلاش‌مان را خواهیم کرد تا سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را برای سایپا به دست آورم.

وی در پایان در مورد تیم‌های مدعی قهرمانی نیز گفت: پرسپولیس همچنان شانس اول قهرمانی است، اما تیم‌های مثل استقلال و سپاهان هم به زودی راه می‌افتند و برای قهرمانی رقابت خواهند کرد. در این میان ما هم سعی می‌کنیم با سومی در لیگ یا قهرمانی در جام حذفی آسیایی شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار