قرارداد خانه در خرداد ماه تمام شده بود

نصیرزاده: نصرتی در تهران است اما واحد مسکونی‌اش در تبریز را تحویل نمی‌دهد/ او توجهی به ادامه تصرف بی‌مورد منزل مردم ندارد

مدیرعامل باشگاه گسترش‌فولاد تبریز گفت: از محمد نصرتی می‌خواهیم هر چه سریع‌تر منزل را تحویل دهد تا همه چیز در خانواده فوتبال حل و فصل شود.

هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ، در واکنش به مصاحبه نصرتی که گفته مدیرعامل گسترش‌فولاد شماره او را در بلاک‌لیست قرار داده است گفت: قرارداد او با گسترش‌فولاد بعد از پایان لیگ سال قبل، به اتمام رسید. باشگاه هم آپارتمانی را در اختیار این بازیکن قرار داده بود. این آپارتمان در اجاره باشگاه گسترش است که به نصرتی واگذار شده بود. قرارداد نصرتی با ما تمام شده و او باید برای تسویه حساب در رابطه با مسئله منزل به باشگاه می‌آمد. این در حالی است که قرارداد خانه هم در خرداد ماه تمام شده بود.

وی ادامه داد: چند بار از نصرتی دعوت کردیم که صحبت کنیم تا آپارتمان را تخلیه کند اما حاضر به انجام این کار نمی‌شود. حتی به او تذکر دادیم که اعتبار مدت قرارداد منقضی شده است اما ایشان توجهی به این موضوع ندارد. صاحب این منزل خانمی است که در خارج از کشور زندگی می‌کند و ما در واقع خواسته‌ایم که نصرتی خیلی سریع منزل را به ما تحویل بدهد تا با مالک تسویه‌‌حساب کنیم. نصرتی اما در سه جلسه‌ای که با هم داشتیم حاضر نشد منزل را تخلیه کند.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: نصرتی می‌گوید من در ولنجک منزلی دارم که اجاره داده‌ام و اگر اینجا را تخلیه کنم برایم مشکل ایجاد می‌شود. ما هم گفتیم که تبعات حقوقی این موضوع با ما است و این خانه را تخلیه کنید. ایشان می‌خواهد با ما تلفنی حرف بزند تا حرف‌های خودش را بگوید. تمام باشگاه‌های ایران به بازیکنان بدهکارند و این به صورت مسالمت آمیز حل می‌شود؛ از جمله موضوع نصرتی. ایشان برای باشگاه ما زحمت کشیده و بازیکن ارزشمند تیم ملی ایران بوده و برای ما فرد قابل احترامی است اما برخورد او باشگاه گسترش درست نیست.

مدیرعامل باشگاه گسترش‌فولاد تبریز گفت: وقتی دیدیم نمی‌توانیم نصرتی را متقاعد کنیم که منزل را به دلیل اتمام مدت قراداد با مالک و به دلیل اتمام قراداد خودش با باشگاه تخلیه کند، می‌توانستیم از طریق حقوقی اقدام کنیم اما این کار را نکردیم و خواهش کردیم که عوامل مدیریتی باشگاه با ایشان تماس بگیرند تا او منزل را تخلیه کند. ظاهرا همه چیز بی‌تاثیر بوده است، اینکه من نصرتی را در بلاک‌لیست قرار داده‌ام درست است چون به نظر می‌رسد اگر ما با هم صحبت کنیم به نتیجه نمی‌رسیم. به هر صورت ما به نصرتی پیشنهاد دادیم با یک وکیل مشورت کند چون رفتار او به استناد ماده ۱۷۱ قانون مدنی، امانت‌داری نیست اما هر چه به او گفتیم کاملا بی‌توجهی می‌کند.

نصیرزاده عنوان کرد: این موضوع برای ما بسیار عجیب است که چرا نصرتی با وجود اینکه در یک تیم تهرانی است، به این واحد مسکونی در تبریز علاقه‌مند است. عوامل باشگاه، مسئول پشتیبانی و مدیران از ایشان خواسته‌اند که این منزل را تخلیه کند چون موجر اصلی باشگاه است و هر اتفاقی بیفتاد، مسئولیتش متوجه باشگاه است. نصرتی از بلاک‌کردن تلفنش آزرده خاطر است ولی هیچ توجهی به ادامه تصرف بی‌مورد منزل مردم ندارد. از نصرتی می‌خواهیم هر چه سریع‌تر منزل را تحویل دهد تا همه چیز در خانواده فوتبال حل و فصل شود.

وی گفت: نصرتی یک بار به ما گفت که ۱۸ میلیون بابت رهن این منزل از مطالبات او کسر شده و ما هم به او گفتیم تمام این پول را به شما می‌دهیم اما کلید منزل را تحویل بدهید. ایشان این موضوع را هم نپذیرفت و گفت که تمام مطالبات مرا بدهید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار