کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان- فنلاند

کاویانی نژاد فینالیست شد/ علیزاده در مرحله نیمه نهایی

امین کاویانی‌نژاد به دیدار فینال رقابت‌های وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان در فنلاند رسید.

، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان در چهار وزن دوم از صبح امروز (یکشنبه) در شهر تامپره کشور فنلاند در حال برگزاری است.

نتایج کشتی گیران کشورمان در این رقابت ها تاکنون به شرح زیر است:
در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد جواد رضایی در دور نخست کنستانتین سوبولفسکی از اوکراین را با نتیجه ۹ بر صفر شکست داد وی در دور دوم در برابر رینات بالتاشف از قزاقستان با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید. رضایی در دور سوم مقابل تیگران میناسیان از ارمنستان با نتیجه ۱۰ بر یک مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را داشته باشد.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۴ بر یک میکو پلتوکانگاس از فنلاند را شکست داد وی در دور سوم در مقابل آمانتور اسماعیل اف از قرقیزستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۱۰ بر ۹ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله مقابل میاخدی یاخیائف از روسیه با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.

در وزن ۸۴ کیلوگرم آرمان علیزاده عبدولی در دور اول با نتیجه ۱۲ بر ۳ آدرو پاجور از کشور استونی را مغلوب کرد وی در دور دوم تونی متسوماکی از فنلاند را با نتیجه ۹ بر یک از پیش رو برداشت. عبدولی در دور سوم مقابل ولادمیر استویچف از بلغارستان با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم امین میرزازاده در دور نخست مقابل سوخروج عزیزاف از تاجیکستان با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر آرتور ویتیتین از استونی را شکست داد. میرزازاده در دور سوم مقابل زویادی پاتاریدزه قهرمان دو دوره قبل رقابت های جهانی جوانان، با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار