در گفت‌وگو با تسنیم

نقی‌زاده: گسترش فولاد هرگز سقوط نمی‌کند/ سپیدرود را شکست می‌دهیم

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد، این تیم در هفته سوم لیگ برتر سپیدرود را شکست خواهد داد.

علیرضا نقی‌زاده در مورد شکست سنگین تیمش مقابل ذوب‌آهن به خبرنگار ورزشی گفت: ما نسبت به هفته اول خیلی بهتر بازی کردیم و چهار فرصت خوب برای گلزنی داشتیم. من هم دو فرصت را از دست دادم که یکی از شوت‌هایم به تیر خورد و دیگری را هم مظاهری مهار کرد. مطمئناً اگر شوت من به تیر دروازه نمی‌خورد شاید نتیجه بازی عوض می‌شد و ما به هیچ عنوان بد بازی نکردیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم سیستم تیم تهاجمی شد، ولی روی عدم تمرکز و ایراد در یادگیری گل خوردیم. ما نباید گل‌های بچه‌گانه بخوریم و باید این شرایط را تغییر بدهیم. گسترش فولاد تغییرات زیادی داشته است و نیاز به زمان دارد. شما دیدید که سپاهان هم چهار گل از پدیده خورد. واقعاً نمی‌توان با نتایج هفته‌های ابتدایی در مورد تیم‌ها قضاوت کرد.

نقی‌زاده ضمن تأکید بر اینکه گسترش فولاد جزو گزینه‌های سقوط نیست، خاطر نشان کرد: مطمئن باشید گسترش فولاد با درایت مدیری مثل زنوزی هرگز سقوط نخواهد کرد مگر اینکه اتفاقات دیگری رقم بخورد. ما تیم خوبی داریم و باشگاه هم تلاش می‌کند تا با جذب دو بازیکن شرایط را بهتر کند.

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به دیدار تیمش برابر سپیدرود رشت گفت: ما در خانه میزبان هستیم و مطمئن باشید سپیدرود را شکست خواهیم داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار