کار کردن در شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس خیلی سخت است

ذوالفقارنسب: عدم حضورم در هیئت مدیره پرسپولیس توفیق اجباری بود/ با شخص نه با یکسری برنامه‌ها در این باشگاه مشکل داشتم

کارشناس فوتبال ایران گفت: حتما مصلحت این بوده که من در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نباشم و این اتفاق را توفیق اجباری می‌دانم.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد معرفی اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و اینکه در کمال تعجب چرا نام او در بین این اعضا دیده نمی‌شود، اظهار داشت: به هر حال عدم حضور من در هیئت مدیره پرسپولیس یک توفیق اجباری است. مصلحت این بوده که من در بین این اعضا نباشم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا خودش مخالف حضور در هیئت مدیره پرسپولیس بوده یا وزارت ورزش، تصریح کرد: به‌هر صورت  این تصمیم دو طرفه بود. آرزوی می‌کنم این گروه جدید در باشگاه پرسپولیس موفق باشند و اهداف و برنامه‌های خود را پیش ببرند.

ذوالفقارنسب در واکنش به این موضوع که چرا حاضر نیست در مورد عدم انتخابش در هیئت مدیره پرسپولیس شفاف‌سازی کند، تصریح کرد: تصمیم نهایی را در این مورد وزارت ورزش اتخاذ کرد. ضمن اینکه اجباری هم در این کار نبود. وزارت ورزش حتماً مصلحت را در این دیده است که من نباشم.

کارشناس فوتبال ایران راجع به اینکه آیا وزارت مخالف برنامه‌هایش بود، خاطرنشان کرد: صلاح این است که فعلاً در این ارتباط صحبتی نکنم. به عقیده من در این شرایطی که باشگاه پرسپولیس دارد کار کردن در این باشگاه بسیار سخت است. امیدوارم مسئولان بتواننند مشکلات پرسپولیس را حل کنند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود او مخالف ادامه کار علی‌اکبر طاهری بوده است، یادآور شد: من مخالف شخص نبودم بلکه با یکسری برنامه‌های در این باشگاه مشکل داشتم. در هر حال فعلاً ترجیح می‌دهم در این‌باره حرفی نزنم و در موقع مناسب صحبت خواهم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار