منصوریان در چیدمان بازیکنان بهتر کار کند، نتیجه می‌گیرد

حسن‌زاده: قرار بود از ما تقدیر کنند اما اجازه نمی‌دادند کنار زمین برویم!/ ۵ هفته اول لیگ مهم است

پیشکسوت تیم استقلال از مسئولان سازمان لیگ و حراست ورزشگاه‌ها خواست که در بحث تقدیر از پیشکسوتان با باشگاه‌ها همکاری کنند.

رضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تقدیر باشگاه استقلال از او و منصور رشیدی پیش از دیدار با استقلال خوزستان اظهار داشت: از باشگاه استقلال تشکر می‌کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد، اما بهتر است مراسم شکیل‌تر برگزار شود. باید شرایطی به وجود بیاید که باشگاه با برنامه‌ریزی مناسب بتواند از پیشکسوتانش تقدیر کند. متأسفانه سازمان لیگ اجازه نمی‌داد استقلال برنامه‌ریزی کند و مشخص نبود قبل بازی، بین دو نیمه یا پس از پایان بازی قرار است، تقدیر انجام شود.

وی افزود: اینکه باشگاهی بخواهد از پیشکسوتی تقدیر کند، از نظر فرهنگی خوب است و سازمان لیگ هم باید همکاری کند. کاری ندارم تقدیری که می‌کنند با دادن مبلغ یا سکه است یا هر چیز دیگر، همین که از پیشکسوتی دعوت کنند تا به ورزشگاه بیاید و به تماشاگران بگویند چقدر زحمت کشیده، از همه چیز مهم‌تر است. باید از رضا افتخاری تشکر کنم که این روند را پیش گرفته است، اما سازمان لیگ و حراست ورزشگاه اجازه نمی‌دادند به کنار زمین برویم! کل برنامه پنج دقیقه بیشتر نبود و اتفاقی در ورزشگاه و حال و هوای ورزشگاه به وجود نمی‌آمد که با سختگیری اجازه ورود ما را نمی‌دادند. ما کنار نرده‌ها بودیم تا فلانی بیاید و هماهنگ کند. من و امثال منصور رشیدی در ورزشگاه آزادی بزرگ شدیم. من ۱۵ سال در این ورزشگاه بازی کردم. باید از پیشکسوتان تقدیر شود تا بازیکنان جوان آنها را بشناسند، نه اینکه جلوی ما را بگیرند و بگویند کجا می‌روی و کارتت را نشان بده!

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص تساوی بدون گل شاگردان علیرضا منصوریان برابر استقلال خوزستان تصریح کرد: استقلال به نسبت بازی اول خود بهتر شده بود و از نظر دادن پاس و بردن توپ به کناره‌ها خوب کار کردند. اگر علیرضا منصوریان می‌توانست مهاجمان کناری‌اش را تقویت کند، بهتر نتیجه می‌گرفت. در نیمه دوم با تعویض‌های مجتبی جباری و مهدی قائدی، استقلال هجومی‌تر شد، اما هافبک‌های استقلال بیشتر پاس رو به عقب می‌دادند. استقلال نیاز دارد تا پاس‌های رو به جلو داده و بازیکنش توان عبور از یک بازیکن را داشته باشد. وقتی استقلال می‌بیند که حریف از بازیکنان قدبلند سود می‌برد، نیاز است شرایط بازی را تغییر دهد. اگر منصوریان در چیدمان تیمش بهتر کار کند، قطعاً نتیجه می‌گیرد.

«پنج هفته اول لیگ خیلی برای گرفتن نتیجه مهم است»، حسن‌زاده با بیان این جمله خاطرنشان کرد: پس از این هفته، تیم‌ها از نظر هماهنگی بهتر می‌شوند و سخت می‌تواند آنها را برد. به همین خاطر است که می‌گویم پنج هفته اول مهم است. بازیکنان و مربیان وقتی به جدول نگاه می‌کنند و می‌بینند پرسپولیس و پارس جنوبی جم شش امتیازی هستند، استرس بیشتری می‌گیرند و برای اینکه در بازی بعدی خود نتیجه بگیرند، نیاز به انرژی بیشتری دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار