شمشیربازان برتر اپه، سابر و فلوره مشخص شدند

رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی جوانان کشور با کسب عنوان قهرمانی نمایندگان تهران، اردبیل و یزد در بخش سابر، اپه و فلوره تیمی به پایان رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در ادامه مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان کشور رقابت‌های فلوره انفرادی برگزار شد.

این بخش با حضور ۴۳ شمشیرباز از ۱۴ استان و برگزاری ۱۱۱ بازی مقدماتی و ۳۳ بازی حذفی انجام شد و درپایان ۱۴۴ مسابقه هادی رضوی نیان از آذربایجان غربی موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. آرش ملک ثابت از یزد نایب قهرمان شد. علیرضا فتاحی از استان فارس و حسین شجاع زاده از استان آذربایجان غربی نیز مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در پنجمین و ششمین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی جوانان کشور رقابت‌های سابر، فلوره و اپه در بخش تیمی پسران برگزار شد.

در سابر تیمی ۱۳ استان حضور داشتند و در پایان ۱۲ بازی تیم تهران به مقام نخست دست یافت. استان اردبیل نایب قهرمان شد. استان‌های یزد و مازندران نیز به مقام سوم مشترک رسیدند.

در اسلحه اپه نیز ۱۵ استان شرکت کننده مسابقات بودند که در پایان ۱۴ رقابت اردبیل تیم اردبیل قهرمانی را از آن خود کرد. آذربایجان غربی به مقام دوم دست یافت. استان‌های اصفهان و خراسان جنوبی نیز مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

اما بخش فلوره تیمی با حضور ۱۲ استان برگزار شد و در پایان ۱۱ مسابقه یزد به مقام نخست رسید. اصفهان نایب قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد. استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی نیز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار