تنها دلخوشی ما هواداران هستند

رضایی: روی غافلگیری و برخلاف جریان بازی گل خوردیم/ مگر می‌شود یک استان زمین تمرین نداشته باشد؟!

مهاجم تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در حالی که تیم ما سراسر حمله بود، روی غافلگیری و برخلاف جریان بازی از سیاه‌جامگان گل خوردیم.

غلامرضا رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در خصوص شکست ۲ بر یک تیم سپیدرود مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: بازی  برخلاف چیزی که انتظارش را داشتیم، پیش رفت. توپ و میدان در اختیار ما بود، اما روی تک موقعیت و غافلگیری گل اول را دریافت کردیم. در حالی که تیم ما سراسر حمله بود، گل خوردیم و بعد از آن هم تمام تلاش‌مان را کردیم، اما دیر به گل رسیدیم.

وی درباره اینکه تیم سپیدرود سخت گل می‌زند، اما به راحتی گل می‌خورد، تصریح کرد: سخت است تاکتیک کادرفنی تیم را در این زمین اجرا کنیم. ما مشکلات زیادی داریم. ضمن اینکه سال اولی است که تیم ما در لیگ برتر حضور دارد و خیلی از بازیکنان تجربه حضور در این سطح از مسابقات را ندارند. به نظرم در لیگ برتر تجربه خیلی مهم است و در برخی از لحظات بازی این کمبود تجربه به چشم می‌آید. 

مهاجم تیم سپیدرود رشت در ادامه با بیان اینکه مردم رشت فوتبال را به خوبی می‌فهمند، گفت: تماشاگران بعد از بازی بازیکنان را تشویق کردند. آنها به خوبی می‌فهمند که بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند. مگر می‌شود در استانی زمین برای تمرین وجود نداشته باشد؟! بعد از آن هم توقع دارند بهترین فوتبال را بازی کنید. زمین چمن محل تمرین ما اصلاً شرایط مناسبی ندارد. تماشاگران و هواداران هم در ورزشگاه از یک آبخوری و سرویس بهداشتی ساده محروم هستند. به طور کلی به هیچ عنوان شرایط‌مان مناسب نیست.

رضایی ادامه داد: این سختی‌ها را داریم، اما تنها دلخوشی ما این است که هواداران این مشکلات را می‌دانند و ما را درک می‌کنند. برای اینکه تیم را به روز‌های خوب خود بازگردانیم نیاز به حمایت داریم. واقعاً این مردم حیف هستند. من کمتر مردمی را دیده‌ام که زمانی که تیم‌شان شکست می‌خورد بازهم تیم خود را تشویق کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار