برای دیدار مقابل پرسپولیس خیلی انگیزه دارم

آل‌کثیر: ۲ سال از عمر فوتبالی‌ام در در نفت به هدر رفت/ هماهنگ شویم خیلی حرف‌ها برای گفتن داریم

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: در دو فصل گذشته می‌توانستم خودم را نشان دهم اما در این مدت عمر فوتبالی‌ام به هدر رفت.

عیسی آل‌کثیر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: مشکل بزرگ ما در این بازی گرما‌ی شدید همراه با شرجی بودن هوا بود که تأثیر منفی روی بازی گذاشته بود. با این حال در نیمه دوم خودمان را بیشتر با شرایط وقف دادیم و بازی بهتری به نمایش گذاشتیم. با این حال نتیجه به دست آمده از نظر من عادلانه بود.

وی افزود: شرایط تیمی ما از نظر فنی بازی به بازی بهتر می‌شود و مطمئن باشید در صورت هماهنگ شدن حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. البته امیدواریم که مشکلات حاشیه‌ای باشگاه هم حل شود تا در آرامش بیشتری مسیر خوب‌مان را ادامه دهیم.

مهاجم تیم فوتبال نفت در مورد دو گلی که در دو بازی اخیر نفت به ثمر رسانده و اینکه آیا دنبال آقای گلی است یا نه؟، تصریح کرد: این فصل خیلی انگیزه دارم و می‌خواهیم خیلی چیزها را ثابت کنم. برای آقای گل شدن هم الان زود است نظر دهم، اما نهایت تلاش خود را می‌کنم تا این اتفاق رخ دهد.

آل‌کثیر راجع به اینکه چرا دو فصل گذشته در نفت به بازی گرفته نمی‌شد، خاطرنشان کرد: من بعد از کسب عنوان آقای گلی لیگ یک به خواسته خود علیرضا منصوریان به نفت آمدم، اما او خیلی کم مرا بازی داد. فصل پیش هم همین شرایط را در نفت داشتم و دو سال از عمر فوتبالی‌ام در این تیم به هدر رفت. به‌هر حال هر مربی سلیقه خودش را دارد و من اگرچه فصل پیش از شرایط خود در نفت خیلی ناراضی بودم، اما نهایت احترام را به علی دایی می‌گذارم و خیلی هم او را دوست دارم.

وی در رابطه با دیدار هفته آینده تیمش با پرسپولیس نیز گفت: این بازی شرایط خاص خودش را دارد و انگیزه ما هم متفاوت است. همه بازی‌های لیگ یک طرف و دیدار با پرسپولیس و استقلال هم یک طرف. نهایت تلاشم را می‌کنم تا در بازی با پرسپولیس هم گلزنی کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار