دوومیدانی قهرمانی معلولان جوانان جهان - سوئیس

بیک‌رضایی نقره گرفت/ سپه‌وندی به برنز دست یافت

تعداد مدال‌های کاروان اعزامی ایران به رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی معلولان جوانان جهان در سوئیس به عدد ۶ رسید.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در رقابت‌های نوبت عصر و در بخش زیر ۱۸ سال، علی سپه‌وندی در ماده پرتاب دیسک، کلاس ادغامی F۴۲/۴۷ با رکورد ۳۲ متر و ۹۰ سانتیمتر به مدال برنز دست یافت. در این رقابت نمایندگان آلمان و جمهوری چک به ترتیب اول و دوم شدند.

روز جمعه در رقابت‌های پرتاب نیزه، بخش زیر ۲۰ سال، کلاس ادغامی F۳۲/۳۴ نیز محمد طاها بیک‌رضایی با رکورد ۲۵ متر و و ۳۶ سانتیمتر به نشان نقره دست یافت. در این مسابقه نماینده کلمبیا با ۳۳ متر و ۷۶ سانتیمتر اول شد و عنوان سوم نیز به عرفان رضایی، دیگر نماینده کشورمان رسید که به دلیل قانون منفی یک، از دستیابی به نشان برنز بازماند.

در ماده پرتاب دیسک بخش زیر ۲۰ سال نیز حسین شریفی  و محمد فتحی گنجی در کلاس ادغامی F۴۲/۴۷ به ترتیب عناوین چهارم و پنجم را به‌دست آوردند و از کسب مدال بازماندند.

مهرداد مرادی در بخش نابینایان و کم بینایان نیز موفق شد عنوان قهرمانی و نشان طلای ماده دو ۱۰۰متر در کلاس ادغامی T۱۱/۱۳ را از آن خود کند.

کاروان ایران تا کنون موفق به کسب ۲ نشان طلا، ۲ نقره و ۲ برنز شده است.

رقابت‌های دوومیدانی جوانان معلول جهان از ۱۲ مرداد ماه به میزبانی شهر نوتویل در کشور سوئیس، با حضور ۲۷۵ ورزشکار از ۴۱ کشور جهان آغاز شده و تا ۱۵ مرداد ماه در جریان است.

کاروان ایران نیز با ۲۰ ورزشکار در بخش جانبازان و معلولین و ۴ ورزشکار در بخش نابینایان و کم بینایان در این رقابت ها حضور دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار