جباری پرستیژ تیم ما است

منصوریان: دوست دارم بدبینی‌ام تمام شود و آن افراد شب راحت بخوابند/ لباس‌های استقلال را به سمت هواداران می‌اندازیم!

سرمربی استقلال گفت: دوست دارم بدبینی‌ام تمام شود و هر جا ببینم استقلال متضرر می‌شود حرف می‌زنم و عاقبت‌اندیشی برای آینده وجود ندارد.

خبرنگار ورزشی علیرضا منصوریان در پایان نشست خبری و با حضور در جمع خبرنگاران در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: از عملکرد بازیکنانم در روش بازی رضایت دارم. پژمان منتظری به خوبی خط دفاعی را رهبری می‌کرد و رحمتی نیز به جز یکی دو صحنه دیگر به تکاپو نیفتاد. ما به دنبال یک فوتبال مالکانه هستیم.

وی درباره عملکرد مهدی قائدی گفت: قائدی سر موقع به زمین آمد و ما باید به لحاظ فیزیکی بر روی او بیشتر کار کنیم این برای اولین بار بود که او به ورزشگاه آزادی می‌آمد. ما اصرار زیادی برای خریدش داشتیم چون کیفیت بازی او را دیده بودیم اینکه او را زود به زمین بیاوریم کمکی به قائدی نمی‌کند. قائدی در تمرینات نیز همیشه جزو بهترین‌هاست و باید ما از او مراقبت کنیم به هر حال او از شهرستان آمده و شاید فضای تهران برایش جدید باشد. او ۱۸.۵ سال سن دارد و بازیکن مورد علاقه ما است.

سرمربی استقلال در خصوص عملکرد مجتبی جباری گفت: جباری پرستیژ تیم ما است. او بعد از مدت‌ها به اینجا آمده و به روند تیم ما کمک می‌کند حضور جباری نقطه امید در تیم ما است و هواداران نیز به او علاقه‌مند هستند.

منصوریان با بیان این جمله که اگر داور تصمیم درست را می‌گرفت شاید به گل‌های بعدی نیز می‌رسیدیم، گفت: نگرانم که اتفاقات هفته گذشته در مسیر ما چالش ایجاد نکند و آن افراد شبها سر خود را راحت روی بالش بگذارند. دوست دارم بدبینی‌ام تمام شود. هر جا ببینم استقلال متضرر می‌شود حرف می‌زنم و عاقبت‌اندیشی برای آینده وجود ندارد.

سرمربی استقلال در خصوص تغییر پیراهن این تیم نسبت به بازی گذشته گفت: آن پیراهنی را که طبق قراردادمان در بازی قبلی پوشیدیم در اختیار داشتیم که صبح دیروز قرارداد شکست و به مدد جباری گفتند که دیگر از آن استفاده نشود و ما نیز از لباس‌های سال گذشته استفاده کردیم. ۶۰۰ لباس قبلی داریم که اگر قرارداد فسخ شده باشد در بازی‌های آینده این لباس‌ها را به سمت تماشاگران در ورزشگاه پرت می‌کنیم.

منصوریان در پایان درباره اعتراض‌های برخی از هواداران و نارضایتی آنها گفت: من چیزی نشنیدم و از عملکرد فنی راضی هستم.

 

 

سرمربی تیم استقلال تهران در مورد انتقادات هواداران از او و نتایج ضعیف تیمش، تصریح کرد: من که چیزی نشدیم، اما اینکه تازه هفته دوم است، هواداران ما سال گذشته تا هفته چهاردهم، پانزدهم به پای ما ایستادند. در این میان شاید یک سری از افراد یک تعداد شیطنت‌هایی انجام می‌دهند که این هم عادی است. این شیطنت ها اطراف تیم‌های بزرگ شکل می‌گیرد.

وی در واکنش به این مسئله که استقلال نتایج خوبی نگرفته، یادآور شد: مطمئن هستم که این تیم در کورس قهرمانی خواهد بود؛ شما شک نکنید. شک نکنید که استقلال در کورس قهرمانی خواهد بود و پتانسیل قهرمانی دارد. روزهای خوبی در انتظار استقلال است. هفته اول که کذایی بود و آن را حساب نمی‌کنیم. لیگ برای ما از این هفته شروع شده است. ما دوست نداریم که تیمی بیاید و در جدول به ما «استپ» بدهد! لیگ برای ما تازه شروع شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار