هواداران حق دارند ناراحت باشند

چشمی: داور پنالتی‌مان را می‌گرفت الان برده بودیم/ خیلی زود در کورس قهرمانی قرار خواهیم گرفت

هافبک استقلال گفت: ما برای ۳ امتیاز به زمین آمده بودیم و خیلی هم تلاش کردیم اما داور دو پنالتی برای استقلال نگرفت.

خبرنگار ورزشی ، روزبه چشمی بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه با وجود اینکه بازی خوبی به نمایش گذاشتیم نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و اگر داور یکی از دو صحنه پنالتی را برای ما می‌گرفت الان شرایط فرق می‌کرد و قطعا بازی را می‌بردیم.

وی افزود: قبل از اینکه از رختکن خارج شویم صحنه‌های مشکوک به پنالتی را دیدم و واقعا هر دو صنه پنالتی بود. به هر حال در بازی که حریف کاملا در لاک دفاعی فرو رفته بود انتظار می‌رفت داور حداقل یکی از این خطاهای انجام شده را برای ما پنالتی اعلام کند.

هافبک استقلال درباره وضعیت زانویش و اینکه در دقیقه ۶ بازی نزدیک بود به خاطر تکل شدید بازیکن حریف مصدوم شود، عنوان کرد: وضعیت زانویم خداراشکر خوب است و در این دو بازی هم مشکل خاصی نداشته‌ام. در آن صحنه هم بازیکن حریف تکل محکمی زد اما خوشبختانه مشکل خاصی برای من پیش نیامد.

چشمی در واکنش به این سوال که چرا تیمش این قدر زود ۵ امتیاز از پرسپولیس عقب افتاد، یادآور شد: اگر داور یکی از پنالتی‌ها را می‌گرفت ما الان ۳ امتیاز را گرفته بودیم. هنوز در ابتدای لیگ هستیم و قطعا حریفانی که الان بالای جدول هستند امتیاز از دست خواهند داد.

وی در پایان درخصوص دلخوری هواداران استقلال از نتیجه بدست آمده، گفت: هواداران حق دارند دلخور باشند چرا که برای ۳ امتیاز راهی میدان شده بودیم و خیلی تلاش کردیم به آن برسیم اما متاسفانه توپ‌های‌مان به داخل دروازه نرفت و داور هم دو پنالتی نگرفت. شک نکنید خیلی زود در کورس قهرمانی قرار خواهیم کرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار