مورینیو با یادآوری کچلی کونته، پاسخ او را داد

آقای خاص پاسخ اظهارات اخیر همتای ایتالیایی‌اش در چلسی را به شیوه‌ای تمسخرآمیز داد.

، ژوزه مورینیو بار دیگر ثابت کرد که تحمل شنیدن واقعیات تلخ زندگی‌اش را ندارد. روز گذشته اخباری به نقل از آنتونیو کونته، سرمربی چلسی منتشر شد که در آن او گفته بود نمی‌خواهد به سرنوشت ژوزه مورینیو و کلودیو رانیری دچار و سومین سرمربی متوالی شود که فصل پس از قهرمانی‌شان در لیگ برتر اخراج شدند.

واقعیت تلخی که سرمربی ایتالیایی چلسی به آن اشاره داشت به مذاق آقای خاص خوش نیامده و او به شیوه‌ای تمسخر‌آمیز پاسخ کونته را داده است. مورینیو پس از پیروزی ۳ بر صفر من‌یونایتد در بازی دوستانه دوستانه شب گذشته (یکشنبه) در خانه تیم والرنگای نروژ، به کونته به خاطر کاشت مو برای برطرف کردن کچلی‌اش طعنه‌ زد و اینگونه به سؤالی درباره اظهارات اخیر این مرد ایتالیایی پاسخ داد: من می‌توانم به شیوه‌های فراوانی پاسخ بدهم اما نمی‌خواهم با صحبت کردن درباره اظهارات آنتونیو موهایم را از دست بدهم!

مورینیو در ادامه به تمجید از بازیکن جدید تیمش روملو لوکاکو که در بازی شب گذشته گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر رساند، پرداخت و گفت: لوکاکو گل زیبایی زد. مهاجمان دوست دارند گل بزنند. برای من اینکه او در این بازی گل بزند مهم نبود اما برای خود او، برای بالا بردن اعتماد به نفس‌ و خودباوری‌اش خوب بود. ما مربیان خیلی وقت‌ها از مهاجمان‌مان حتی زمانی که گل نمی‌زنند راضی هستیم چون می‌بینیم که دارند کارشان را خوب انجام می‌دهند اما برای خود آنها گل زدن بسیار مهم است.

آقای خاص سپس به شایعاتی که درباره تلاش گالاتاسرای برای خرید مروان فلینی از منچستریونایتد منتشر شده است، پاسخی جالب داد و آب پاکی را روی دست باشگاه ترکیه‌ای ریخت. او عنوان کرد: برای پاری‌سن‌ژرمن استخدام کردن من آسان‌تر از عقد قرارداد با مروان خواهد بود. مروان را فراموش کنید. او برای من بازیکن بسیار مهمی است.

مورینیو در پایان در خصوص پیوستن شاگرد قدیمی‌اش در چلسی، نمانیا ماتیچ به او در اولدترافورد صحبت کرد و گفت: شماره ۳۱ ما الان آزاد است. چند شماره در تیم ما آزاد است و شماره ۳۱ هم یکی از آنهاست.

با اینکه پیوستن ماتیچ به منچستریونایتد هنوز به صورت رسمی اعلام نشده، به تازگی تصویری از او منتشر شده که این بازیکن صرب را با پیراهن شماره ۳۱ شیاطین سرخ نشان می‌دهد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار