مدیرعامل سابق باشگاه آلومینیوم در گفت‌‌‌و‌گو با تسنیم:

حق شکایت از مسئولان خیبر را برای خود محفوظ می‌دانیم/ اجازه تضیع حق اراک را نمیدهم

مدیرعامل پیشین باشگاه آلومینیوم اراک اعلام کرد از مسئولان باشگاه خیبر خرم‌آباد به دلیل تهمت زدن به آنها شکایت خواهد کرد.

علی‌اکبر محمودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص پرونده شکایت باشگاه خیبر خرم آباد از دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و فجرسپاسی شیراز، اظهار داشت: در ابتدا واقعاً باید تأسف خورد به حال افرادی که ظرفیت شکست را ندارند و برای شانه خالی کردن از مسئولیت به هر دری می‌زنند و حتی خیلی راحت به دیگران اتهام وارد می‌کنند.

وی ادامه داد: مرجع رسیدگی به تخلفات در فوتبال فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق است. هرکسی وارد این میدان می‌شود باید این را قبول کند. ما این موضوع  را  قبول داریم، اما این سؤال پیش می‌آید که مسئولان خیبر به چه حقی به دروغ محتویات جلسه‌ای را که حتی حق بردن تلفن همراه خود را در آن نداشتیم، رسانه‌ای کردند و حتی  برای خود رأی هم صادر کرده‌اند‌؟  اگر قصد تحت فشار قرار دادن کمیته اخلاق را به این روش دارند، ما هم ابزار‌های برای این کار در اختیار داریم، اما معتقدیم کمیته اخلاق با حضور کارشناسان زبده خود، مستقل است و تحت فشار چنین رفتارهای پوپولیستی قرار نخواهد گرفت.

مدیرعامل پیشین باشگاه آلومینیوم اراک در ادامه تصریح کرد: پس از برگزاری  اولین جلسه کمیته اخلاق و پس از رو خوانی مدیرعامل خیبر از متنی که از قبل برای وی آماده شده بود، بنده ، مهدی پاشازاده و مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی دفاعیات خود را بیان کردیم و قرار بر این شد جلسات بعدی نیز در این خصوص تشکیل شود. اما متأسفانه در این بین نفرات منتسب به باشگاه خیبر در کانال رسمی این باشگاه قبل از کمیته اخلاق و با بی‌اخلاقی و اتهام‌زنی رأی را صادر کردند. حالا اینکه چگونه اطلاعات درون جلسه به بیرون راه پیدا می‌کند جای تعجب دارد که باید این موضوع بررسی شود. نکته جالب در این خصوص این بود که مدیرعامل خیبر در جلسه اعلام کرد باشگاه ما روابط عمومی و کانال تلگرامی ندارد، اما مستندات چیز دیگری را نشان میدهد.

محمودی در ادامه با بیان اینکه حق شکایت از مسئولان باشگاه خیبر را برای خود محفوظ می‌دانیم، خاطرنشان کرد: مسلماً این شکایت را عملی خواهیم کرد تا متوجه شوند با بی‌قانونی و تهمت زدن نمی‌شود کار را پیش برد. قطعاً همه ما در برابر قانون هیچ چیز نیستیم، حتی اگر در سطح کلان سازمان لیگ مسئولیت داشته باشیم.

وی افزود: اگر اتهام تبانی مطرح می‌شود یعنی بین دو تیم اتفاقاتی رخ داده است و باید اسناد و مدارک مستدل، نه تنها فیلم بازی و حدس و گمان وجود داشته باشد.  حال نکته جالب اینجاست که مدیرعامل خیبر حتی معنی تبانی را نمی‌دانست و  اعلام کرده بود که از باشگاه فجرسپاسی شکایتی نداریم، در حالی که در تبانی دو طرف باید درگیر باشند. به هر حال بنده به دوستان توصیه می‌کنم مستند صحبت کنند، چرا که در غیر اینصورت  باید نگران عواقب این نوع رفتارهای خود باشند، چون مواردی به مراتب شبه انگیزتر برای تیم خود ما در فصل گذشته پیش آمد و پیگیر آن‌ها خواهیم شد.

مدیرعامل پیشین باشگاه آلومینیوم اراک  در ادامه با تأکید بر اینکه الآن در باشگاه هیچ سمتی ندارد، عنوان کرد: بنده اراکی هم نیستم ولی اجازه نخواهم داد ذره‌ای از حق اراک تضیع شود و با تمام توان و قدرت پیگیر این پرونده و برخورد با متخلفین مظلوم‌نما هستم. در این میان نیز برخی افراد از داخل اراک به دلیل برخی مسائل شخصی دست به شیطنت‌هایی زده و می‌زنند که دود آن به چشم باشگاه و همین‌طور فوتبال اراک خواهد رفت. اگر این افراد دست از این رویه خود بر ندارند، بنده ضمن اعلام اسامی آن‌ها به مردم اراک می‌گویم چه گزارش‌هایی بر علیه اراک اعلام کرده‌اند. اگر کسی با مهدی پاشازاده یا با بنده مشکلی دارد نباید به تیم ضربه وارد کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر برخی نیز فرصت را غنیمت شمرده و از آب گل آلود ماهی می‌گیرند و در جمع‌های مختلف خود را پیگیر این پرونده معرفی می‌کنند. این افراد درصدد کسب شهرت از این پرونده هستند، در حالی که کوچک‌ترین قدمی برای دفاع از حق و حقوق باشگاه برنداشته‌اند و تنها بنده و مهدی پاشازاده که اکنون هیچ یک سمتی در باشگاه نداریم در جلسات به دفاع از باشگاه می‌پردازیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار