پاسخ بارتومئو به انتقاد ژاوی: تو، اینیستا و مسی موجب افت لاماسیا شدید!

رئیس باشگاه بارسلونا به انتقاد اخیر کاپیتان پیشین این تیم از عملکرد ضعیف آکادمی باشگاه برای تزریق بازیکنان کارآمد به تیم اصلی آبی‌و‌اناری‌ها پاسخ داد.

، چندی پیش ژاوی هرناندس کاپیتان سابق بارسلونا از کم بازده بودن تلاش‌های مسئولان آکادمی باشگاه، «لاماسیا» برای تربیت بازیکنان با استعدادی که گره از کار آبی‌و‌اناری‌ها باز کند، ایراد گرفت.

اکنون خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا به انتقاد ژاوی پاسخ داده و خود او و دیگر ستاره‌های بارسلونا را مسبب راه پیدا نکردن بازیکنان لاماسیا به ترکیب بارسلونا دانست.

بارتومئو در گفت‌و‌گو با نشریه نیویورک تایمز گفت: مشکل خود ژاوی، اینیستا، مسی، بوسکتس، پیکه و نیمار و بازیکنانی مانند آنها هستند که سطح بازی‌شان آن‌قدر بالاست و انتظارات را آن‌قدر بالا برده‌اند که دیگر کسی نمی‌تواند جای‌شان را در تیم بگیرد. به این ترتیب سخت است که در حضور آنها بازیکنی از لاماسیا به ترکیب راه پیدا کند. ژاوی گفت که پیشرفت لاماسیا آهسته است اما مشکل خود اوست! او، اینیستا و پیکه این مشکل را به وجود آوردند.

رئیس باشگاه بارسلونا در پاسخ به این سؤال که آیا لاماسیا دوباره خواهد توانست بازیکنی مانند مسی را پرورش دهد، اظهار داشت: چه کسی مسی جدید خواهد بود؟ خب شاید بازیکنان دیگری هم پتانسیل مسی شدن را داشته باشند اما اما آنها باید از باشگاه ما بروند چون در حضور بازیکنان فعلی غیرممکن است که آنها فرصتی برای رسیدن به چنین جایگاهی داشته باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار