چرا نیمار پس از ال‌کلاسیکو ۱۵ دقیقه در رختکن رئال مادرید بود؟+تصاویر

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا پس از بازی دوستانه اخیر آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا اقدامی انجام داد که تعجب هواداران این تیم را برانگیخت.

، اکثر اخبار این روزهای بازار نقل و انتقالات تابستانی پیرامون انتقال احتمالی نیمار به پاری‌سن‌ژرمن و تردید او برای ماندن یا نماندن در نوکمپ است اما او روز گذشته (یکشنبه) جنجالی جدید آفرید.

بعد از ال‌کلاسیکوی دوستانه بامداد دیروز که گفته می‌شود می‌تواند آخرین تجربه نیمار از حضور در ال‌کلاسیکوها باشد، این بازیکن برزیلی برای مدتی تقریباً ۱۵ دقیقه‌ای از انظار محو شد و برای خود بارسایی‌ها هم این سؤال پیش آمد که او کجا بوده است.

اکنون نشریه مارکا نوشته است که نیمار بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی در میامی، به رختکن تیم رئال مادرید رفته است و ظاهراً در مدتی که در آنجا حضور داشته با رقبای مادریدی در تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان خداحافظی و رختکن آنها را با دو پیراهن یادگاری از اعضای این تیم ترک کرده است. ظاهراً نیمار در رختکن مادریدی‌ها به بازیکنان رئال گفته است که به زودی از بارسلونا جدا می‌شود و دیگر در ال‌کلاسیکوها با آنها روبه‌رو نخواهد شد.

شبکه دپورتس کواتروی اسپانیا لحظات ورود و خروج نیمار از رختکن رئال مادرید را ضبط کرده است.

در همین حال رسانه‌های قطری از جمله نشریه الوطن نوشته است که نیمار امروز یا فردا به دوحه می‌رود تا تست پزشکی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را در این کشور انجام دهد و پروسه اداری پیوستنش به این تیم که تحت مالکیت قطری‌هاست را به پایان برساند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد که با پرداخت غرامت ۲۲۲ میلیون یورویی فسخ قرارداد نیمار با بارسلونا او را به خدمت بگیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار