لیگ یک، جنگ است!

رحمانی: باشگاه ما در حال برطرف کردن ایرادهای ورزشگاه شهدای هفتم تیر است/ همه تیم‌ها مدعی صعود هستند

سرمربی تیم خونه‌به‌خونه تأکید کرد این باشگاه در حال برطرف کردن مشکلات ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل است تا دیدار هفته نخست این تیم مقابل مس رفسنجان در این ورزشگاه برگزار شود.

حسین رحمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در خصوص وضعیت تیم خونه‌‌به‌خونه پیش از آغاز مسابقات لیگ دسته اول اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. هفته گذشته اردویی را در تهران داشتیم و سه بازی تدارکاتی خوب هم انجام دادیم. اکنون هم راهی مشهد هستیم تا یک دیدار تدارکاتی را با پدیده خراسان داشته باشیم.

وی ادامه داد: به دلیل مشکلاتی که باشگاه داشت،‌ تیم را دیر تشکیل دادیم و به همین دلیل هنوز در تمرینات بدنسازی هستیم. همان‌طور که گفتم اردوی تهران کمک زیادی به ما کرد و سه بازی تداکاتی خیلی خوب با تیم‌های سایپا،‌ بادران و پارس جنوبی انجام دادیم که باعث شد تیم‌مان را بسنجیم.

سرمربی تیم خونه‌به‌خونه بابل درباره نامه‌ای که سازمان لیگ به این باشگاه داده و اینکه اعلام شده تیم خونه‌‌به‌خونه دیگر نمی‌تواند در ورزشگاه شهدای هفتم تیر میزبان رقابت‌های خود باشد،‌ تصریح کرد: یکسری ایراد‌ها از سوی سازمان لیگ گرفته شده بود که اکنون باشگاه در حال برطرف کردن آنهاست. باشگاه در تلاش است نظر فدراسیون را جلب کند تا بازی هفته نخست خود را در این ورزشگاه برگزار کنیم. 

رحمانی در ادامه در مورد دیدار هفته نخست تیمش مقابل مس رفسنجان عنوان کرد: به طور کلی بازی‌های هفته اول سخت است،‌ فرق نمی‌کند میهمان باشید یا میزبان. در لیگ دسته اول همه تیم‌ها خوب و به دنبال صعود به لیگ برتر هستند. ما هم مقابل مس رفسنجان میزبان هستیم و از حمایت تماشاگران‌مان بهره می‌بریم. امیدوارم با این حمایت‌ها بتوانیم به پیروزی برسیم.

وی درباره جوان‌گرایی که در تیم خونه‌به‌خونه انجام شده و جدایی بازیکنان باتجربه این تیم خاطرنشان کرد: زمانی که من به این باشگاه آمدم دقیقاً قرار بود تیم را جوان کنیم. اکنون ۸۰ درصد بازیکنان ما جوانان و بومی هستند. ما تیم بسیار خوبی داریم که در آن مجموعه‌ای از بازیکنان جوان و با تجربه حضور دارند.

«با توجه به جوانگرایی صورت گرفته آیا به دنبال صود به لیگ برتر هستید؟» سرمربی تیم خونه‌به‌خونه در پاسخ به این سوال گفت: در لیگ یک همه تیم‌ها دنبال صعود هستند، لیگ برتر نیست که فقط چند تیم مدعی قهرمانی باشند. لیگ یک، جنگ است! با اینکه اعتقاد دارم تیم‌مان برای صعود به لیگ برتر بسته نشده است، اما مطمئن باشید ما یکی از تیم‌های خیلی خیلی خوب لیگ یک خواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار