در گفت‌وگو با تسنیم

عبادی: بهترین کمانداران جهان در مسابقات جهانی حضور داشتند/ شرایط اردوهای تیم ملی مناسب است

کماندار کشورمان گفت: برای کسب مدال به مسابقات جهانی آمده بودم و می‌دانستم که روی سکو قرار می‌گیرم.

اسماعیل عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص کسب مدال نقره در مسابقات جهانی تیراندازی با کمان لهستان و سطح این مسابقات اظهار داشت: این مسابقات هر ۴ سال یکبار برگزار می‌شود و لهستان هم میزبان دومین دوره این مسابقات جهانی بود، خوشبختانه قبل از آغاز مسابقات جهانی و در مسابقات آسیایی تایلند موفق به کسب سهمیه این مسابقات شدم. ۳ کماندار از هر قاره و ۱۰ نفر برتر رنکینگ جهانی سهمیه حضور در لهستان را کسب کردند و خوشبختانه من نیز در جمع ۲۴ نفر راه یافته به این مسابقات قرار گرفتم.

وی در ادامه افزود: بهترین کمانداران جهان در مسابقات جهانی حضور داشتند و همه برای کسب مدال تلاش می‌کردند و همین امر سطح مسابقات را افزایش و کسب مدال را سخت کرده بود. بعلاوه این مسابقات تاثیر زیادی در رنکینگ جهانی دارد و حتی امتیاز آن بالاتر از جام جهانی است.

کماندار کشورمان با اشاره به کسب مدال نقره در مسابقات جهانی لهستان، تاکید کرد: برای کسب مدال به این مسابقات آمدم و می‌دانستم که روی سکو قرار می‌گیرم اما تلاش کردم تا بهترین مدال را کسب کنم. خوشحالم که در پایان به مدال نقره این مسابقات دست پیدا کردم.

وی به برگزاری مرحله چهارم جام جهانی در آلمان اشاره کرد و افزود: مرحله چهارم مسابقات جهانی در آلمان برگزار می‌شود و اگر فدراسیون بخواهد، به این مسابقات اعزام می‌شویم.

عبادی در پایان در خصوص شرایط اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان یادآور شد: خوشبختانه اردوی تیم ملی بزرگسالان مرتب در حال برگزاری است و شرایط این اردوها نیز مناسب است. قبل از مسابقات جهانی لهستان هم اردوهای خوبی را در تهران و نوشهر داشتیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار