بازی‌های دوستانه باشگاهی

آرسنال با وجود شکست قهرمان شد/ منچستریونایتد رقیبش را شکست داد

در شب قهرمانی آرسنال، منچستریونایتد به برتری رسید.

، در ادامه بازی‌های دوستانه باشگاهی در قاره اروپا، تیم آرسنال با  وجود شکست مقابل سویا، قهرمانی در جام امارات را به  دست آورد و منچستریونایتد حریفش را شکست داد.

  در بازی‌های روز دوم و پایانی جام امارات، تیم آرسنال به عنوان میزبان در بازی نهایی ۲ بریک مغلوب سویا شد اما به خاطر قانون عجیب این جام، قهرمانی در  تورنمنت خانگی را به دست آورد.

 کوره‌آ در دقیقه  ۴۹ و انزونزی در دقیقه  ۶۹ برای سویا و لاکازت در دقیقه ۶۲ برای آرسنال گلزنی کردند.جام امارات با شرکت ۴ تیم سویا، آرسنال، بنفیکا و راسنبال لاپیزیگ انجام شد و طبق قرعه آرسنال در روز اول به مصاف بنفیکا رفت و راسنبال رویاروی سویا قرار گرفت. ۲ تیم پیروز یعنی آرسنال و سویا  در روز دوم و پایانی به مصاف هم رفتند و بازنده‌ها هم دیگر رقابت را انجام دادند اما برخلاف تصور ۲ بازی روز پایانی، رقابت فینال و رده‌بندی نبود چون سیستم امتیازی این تورنمنت با شرایط عادی تفاوت داشت. در این شرایط، به هرگل یک امتیاز و به هر پیروزی ۳ امتیاز تعلق می‌گرفت. به همین دلیل آرسنال علاوه بر ۳ امتیاز ناشی از پیروزی روز اول مقابل بنفیکا به خاطر ۶ گل زده در ۲ بازی، ۶ امتیاز گرفت و با مجموع ۹ امتیاز قهرمان شد. سویا با ۲ پیروزی و ۳ گل زده، مانند آرسنال ۹ امتیازی شد اما به خاطر گل زده کم‌تر، با وجود برتری در بازی رودررو، دوم شد. 

در بازی دوم هم راسنبال لاپیزیگ ۲ بر صفر بنفیکا را برد تا با ۵ امتیاز بالاتر از بنفیکای ۲ امتیازی در رده سوم بایستد.

  منچستریونایتد با ۳ گل تیم والرنگای نروژ را شکست داد. فلینی در دقیقه ۴۴، لوکاکو در دقیقه  ۴۷ و مک‌تومینی در دقیقه  ۷۰ در این بازی گلزنی کردند.

در دیگر بازی مهم، لاتزیو ۳ بریک بایرلورکوزن را برد. ایموبیله(۲ بار) و اندرسون برای لاتزیو و یورچنکو  برای بایرلورکوزن گل زدند.

 همچنین  والنسیا یک بر صفر از سد بورنموث گذشت،اودینزه و هانوفر به تساوی یک بریک رضایت دادند،شالکه یک بر صفر از سد ایبار گذشت  و ویارئال ۳ بریک لوانته را  مغلوب کرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار