تمرینات اضافه هاسی برای انصاری‌فرد و هم‌پستی‌هایش

سرمربی آلبانیایی المپیاکوس یونان تمرینات اضافه را برای مهاجمان تیمش از جمله کریم انصاری‌فرد در آستانه بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا در نظر گرفته است.

، به نقل از نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس، بسنیک هاسی علاقه‌مند به کار زیاد است و زمان دقیقی برای تمرینات فشرده‌تر تیمش تعیین نمی‌کند. این سرمربی آلبانیایی‌تبار چند بازیکن تیمش از جمله بازیکنان خط حمله (کریم انصاری‌فرد، امانوئل امنیکه و محمد بن) را از صبح زود به به مجموعه تمرینی باشگاه المپیاکوس فراخواند. این دسته از بازیکنان در تمرین عصر نیز با سایر هم‌تیمی‌های خود باید تمرین می‌کردند.

در ادامه این خبر آمده است: سرمربی تیم المپیاکوس به مهاجمانش درباره آمادگی فنی و جسمانی جهت بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا برابر پارتیزان بلگراد نکاتی را گوشزد کرد تا از فرصت‌های به‌دست‌آمده نهایت بهره را ببرند. بسنیک هاسی تمرینات ویژه‌ای را برای انصاری‌فرد، امنیکه و محمد بن در نظر گرفت و از آنها درخواست کرد تا با توان بیشتری در میدان حاضر شوند.

تیم المپیاکوس یونان در بازی رفت مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در صربستان با نتیجه ۳ بر یک از سد پارتیزان بلگراد گذشت. کریم انصاری‌فرد در فهرست ۱۸ نفره المپیاکوس برای این بازی قرار نداشت. دیدار برگشت سه‌شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار