والیبال ساحلی قهرمانی جهان - اتریش

شکست ایران مقابل کانادا/ سالمی و رئوفی یک ست بردند

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان مغلوب نماینده کانادا شد.

و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جهان از روز جمعه در شهر وین اتریش آغاز شده است و به مدت ۱۰ روز پیگیری خواهد شد. تیم ملی والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) که نخستین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی جهان را تجربه می کند، در دور مقدماتی با تیم هایی از کانادا (دو تیم) و اتریش بازی می‌کند.

ملی‌پوشان کشورمان عصر امروز (یکشنبه) در دومین مسابقه به مصاف تیم کانادا (بن ساکتون – چایم شالک) که در رده سیزدهم تیم‌های شرکت کننده این رقابت‌ها قرار داشت، رفت و دو بر یک مغلوب شد. تیم ایران در ست نخست این دیدار ۲۲ بر ۲۰ حریف قدرتمند خود را شکست داد، اما در ست‌های دوم و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۱۵ بر ۱۳ نتیجه را به حریف خود واگذار کرد. داورانی از استرالیا و آمریکا قضاوت دیدار ملی‌پوشان ایران و اتریش را بر عهده داشتند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران روز سه شنبه در سومین و آخرین مسابقه دور مقدماتی به مصاف دیگر تیم کانادا (رایان واندنبرگ – آرون ناسبام) می‌رود.

ملی‌پوشان ایران روز جمعه در نخستین مسابقه دو بر صفر مغلوب اتریش (کلمنز داپلر – الکساندر هورست) میزبان این رقابت‌ها شدند.

مرحله مقدماتی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۱۷ در ۱۲ گروه پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار