گزارش تمرین پرسپولیس

استقبال برانکو از هموطن توریستش/ واکنش بازیکنان به درگیری هواداران + تصاویر

در تمرین امروز پرسپولیس هواداران این تیم با هم درگیر شدند.

خبرنگار ورزشی ، تمرین نوبت عصر تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* سرخپوشان ابتدا زیر نظر مارکو بدن‌های خود را گرم کردند و سپس زیر نظر برانکو به تمرین کار با توپ، تمرین آقاوسط و کارهای ترکیبی روی آوردند.

* دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر ایگور پانادیچ تمرینات اختصاصی انجام دادند.

* علی علیپور مهاجم پرسپولیس که روز گذشته غایب بود، امروز با حضور در تمرین سرخپوشان به تمرینات اختصاصی پرداخت و دور زمین را به صورت نرم دوید. علی علیپور به دلیل اخراج مقابل فولاد نمی‌تواند پرسپولیس را مقابل تراکتورسازی در هفته دوم لیگ همراهی کند.

* سرمربی پرسپولیس امروز یک میهمان ویژه داشت، یکی از هموطنان برانکو که به نوعی توریست هم هست، پس از طی کردن مسافت زاگرب در کشور کرواسی تا تهران با موتورسیکلت، در تمرین پرسپولیس حضور یافت و با برانکو خوش و بش کرد. برانکو هم به خبرنگاران توصیه کرد که توجه ویژه‌ای به دوستش داشته باشند و او را حمایت کنند.

* سید جلال حسینی کاپیتان مصدوم پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان غایب بود.

* هواداران حاضر در محل تمرین مانند روز گذشته بازیکنان و کادر فنی را تشویق کردند. حدود ۳۰۰ نفر هوادار در تمرین حضور داشتند.

* سرخپوشان در ادامه تمرین خود، به یک دیدار تدارکاتی درون تیمی روی آوردند و فوتبال بازی کردند. بازیکنان به دو تیم قرمز و سبز تقسیم شدند و در تیم قرمز بازیکنانی چون رادوشوویچ، شجاع خلیل‌زاده، احمد نوراللهی، حسین ماهینی، احسان حسینی، محمدرضا طاهرخانی، فرشاد احمدزاده، احسان علوان‌زاده، سید سعید حسین‌پور، مهدی طارمی و کمال کامیابی‌نیا و در ترکیب تیم سبزپوش نیز بازیکنانی چون علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، صادق محرمی، شایان مصلح، شاهین عباسیان، محسن ربیع‌خواه، آدام‌همتی، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، وحید امیری و گادوین منشا، بازی کردند که با برتری تیم قرمزپوش به پایان رسید.

* در حاشیه فوتبال درون تیمی، درگیری فیزیکی بین هواداران اتفاق افتاد که واکنش بازیکنان را در پی داشت و از سرپرست تیم خواستند که تمرینات پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار شود.

تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه هفته جاری در تبریز به مصاف تیم تراکتورسازی این شهر خواهد رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار