قرارداد بازی با روسیه به زودی منعقد می‌شود

آصفی: سعی می‌کنیم پرونده جیووا ختم به خیر شود/ باشگاه‌ها مشاوران حقوقی خوبی ندارند

مشاور رئیس فدراسیون فوتبال در امور بین‌الملل تأکید کرد که فدراسیون تلاش خواهد کرد پرونده‌اش با شرکت جیووا ختم به خیر شود.

خبرنگار ورزشی ، حمیدرضا آصفی، مشاور رئیس فدراسیون فوتبال در امور بین‌الملل در حاشیه مراسم تجلیل باشگاه سایپا از ابراهیم صادقی در خصوص اینکه مدیر بخش صادرات شرکت جیووا برخلاف صحبت‌های کفاشیان اعلام کرده این شرکت همچنان پیگیر شکایتش از فدراسیون فوتبال است، اظهار داشت: من در این مسائل نیستم و این موضوع مربوط به بازاریابی است. با این حال فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند به طوری که خسارت و غرامت ندهد و با طرف مقابل توافق کند، این موضوع ختم به خیر شود. در مذاکره و گفت‌وگو همیشه جای امید وجود دارد.

وی در واکنش به این موضوع که فوتبال ایران در پرونده‌هایی که در فیفا دارد هیچ‌گاه موفق نبوده و این موضوع چه دلایلی دارد، خاطرنشان کرد: چند دلیل دارد که یکی از این دلایل، تیم‌های ما مشاور حقوقی خوبی ندارند و در قرارداد نوشتن دقیق نیستند. فدراسیون که معمولاً به مشکل نمی‌خورد، اما باشگاه‌ها از مشاور حقوقی خوبی استفاده نمی‌کنند که در مجامع بین‌المللی محکوم می‌شوند. این مشکل هم کم‌کم در حال بهتر شدن است.

مسئول ستاد هماهنگی برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ در پاسخ به این سؤال که قرارداد دیدار دوستانه ایران و روسیه چه زمانی منعقد خواهد شد، گفت: تقریباً توافقات کلی انجام شده و قرارداد هم به زودی منعقد می‌شود، اما این بازی قطعی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار