حسینی را می خواستند، قائدی و نورافکن را محروم کردند

مکاتبات جنجالی فدراسیون و استقلال (گزارش+تصاویر)

انتشار تصاویر نامه های محمدرضا ساکت نشان می دهد مسئولان فدراسیون با استقلالی ها برای عدم حضور سه بازیکن این تیم به توافق رسیده بودند.

فدراسیون فوتبال سه بازیکن امید استقلال را در دیدار برابر نفت آبادان محروم کرد؛ اتفاقی که با انتقاد منصوریان و توفیقی بعد از این دیدار همراه شد. سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از بازی انتقادات بسیار تندی را علیه محمدرضا ساکت مطرح کرد تا اختلاف میان استقلالی ها و فدراسیون فوتبال دوباره به اوج برسد.


رضا افتخاری مدیرعامل استقلال روز ۱۳ تیر اعلام کرد که چهار بازیکن این تیم به نام های امید نورافکن، مجید حسینی، مهدی قائدی و آرمین سهرابیان به تیم امید دعوت شدند. با عدم حضور بازیکنان استقلال در اردوی تیم امید، مهدی تاج با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال خواهان حضور بازیکنان این تیم در اردوی تیم امید شد.


علیرضا منصوریان و اعضای کادرفنی استقلال در پاسخ به این درخواست رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کردند که مجید حسینی و امید نورافکن را نمی توانند در اختیار کادرفنی تیم امید بگذارند اما مشکلی با حضور مهدی قائدی و سهرابیان در تیم امید ندارند. موضوعی که پیش از این نیز در رسانه ها بازتاب یافته بود و عکس این نامه را در تصویر شماره یک مشاهده می کنید.

 

 

بعد از این نامه، محمدرضا ساکت با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال به آبی پوشان اعلام می کند که تیم امید ایران برای مسابقات آسیایی به مجید حسینی نیاز دارد و این بازیکن باید خود را به سرپرست تیم امید در تهران در تاریخ ۲۶ تیرماه معرفی کند. نامه ای که نشان می دهد مسئولان فدراسیون از حضور سه بازیکن دیگر استقلال به نام های امید نورافکن، مهدی قائدی و آرمین سهرابیان در بیشکک چشم پوشی کردند و تنها به یک بازیکن استقلال برای حضور در این مسابقات نیاز دارند. تصویر این نامه در ادامه می آید:

 


مجید حسینی تنها بازیکن مورد اشاره فدراسیون فوتبال در نامه ۲۶ تیرماه در فرودگاه امام خمینی حاضر نشد و محمدرضا ساکت یک روز بعد و در تاریخ ۲۷ تیرماه با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال اعلام کرد این بازیکن تنها یک فرصت دیگر در تاریخ ۲۷ تیرماه و ساعت ۱۸ عصر دارد تا خود را به اردوی تیم امید برساند. تصویر نامه دوم ساکت نیز در ادامه این مطلب قابل مشاهده است.

 


مجید حسینی در تاریخ مورد نظر فدراسیون باز هم در اردوی تیم امید حاضر نشد تا کمیته انضباطی در تاریخ ۳۱ تیرماه سه بازیکن این تیم را از حضور در هفته اول لیگ برتر محروم کند. مجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی در تصمیمی که حواشی زیادی به همراه داشت، از حضور در هفته اول لیگ برتر محروم شدند تا ابهامات زیادی ایجاد شود.


اولین ابهام در این پرونده لیست سه نفره محرومان استقلال است. ۴بازیکن استقلال به اردوی تیم امید دعوت شدند اما در حکم محرومیت تنها نام سه بازیکن به چشم می خورد و آرمین سهرابیان از هفته اول لیگ محروم نشد.


دومین ابهام به نامه ۲۴ تیرماه استقلالی ها باز می گردد. مسئولان استقلال اعلام کردند که مشکلی برای واگذاری مهدی قائدی و آرمین سهرابیان ندارند ولی با این وجود فدراسیون برای قائدی و سهرابیان بلیت تهیه نکرد و در این میان به شکل عجیبی تنها قائدی را محروم کرد.


ابهام سوم نیز به نامه های محمدرضا ساکت مربوط است. نامه های سرپرست دبیرکلی فدراسیون نشان می دهد مسئولان فدراسیون با مدیران استقلال تنها برای حضور مجید حسینی به توافق رسیده بودند و درباره وضعیت امید نورافکن، مهدی قائدی و سهرابیان اعلام بی نیازی کردند و تنها برای مدافع آبی ها بلیت تهیه و نامه ارسال کردند اما با عدم حضور این بازیکن، ۳ بازیکن آبی پوشان را در هفته اول محروم کردند و همین موضوع باعث شد تا جنجال های زیادی ایجاد شود.


فدراسیون فوتبال در آخرین اظهار نظر رسمی خود در این پرونده اعلام کرده که در تاریخ ۹ مردادماه به پرونده بازیکنان استقلال رسیدگی خواهد کرد و البته مدیران استقلال در اظهار نظر روز شنبه خود اعلام کردند که محرومان این تیم بخشیده خواهند شد تا این پرونده همچنان مفتوح و البته سرنوشت آن نا معلوم باشد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار