بدنسازی پرسپولیسی‌ها به سبک کلینزمن

پرسپولیسی ها در حالی تمرینات آماده سازی برای رویارویی با تراکتورسازی را انجام می دهند که در آخرین تمرین، برانکو و مارکو بدنساز این تیم برنامه های تازه ای را برای تقویت حرکات انفجاری بازیکنانشان در نظر گرفتند.

در تمرین امروز پرسپولیس، سبک خاصی از تمرینات بدنسازی به کار گرفته شد. در این مدل ، بازیکنان درحالی که وزنه سنگینی روی زمین را با طناب های برزنتی که به بدنشان بسته شده است می کشند  با سرعت و حرکات انفجاری حرکت می کنند.


این تمرین برای تقویت استارت های انفجاری و بالا بردن قدرت حرکات ناگهانی و در نهایت بالابردن توان بدنی بازیکنان انجام می شود. اولین بار یورگن کلینزمن ، با استفاده از مربیان بدنساز فوتبال امریکایی در تیم ملی آلمان از روش های بدنسازی این ورزش که متکی بر برخوردهای سخت و قدرت بدنی بالا است استفاده کرد.


برانکو به عنوان مربی که اعتقاد ویژه ای به تمرینات بدنسازی دارد با به کارگیری این روش قصد دارد قوای بدنی تیمش را بیش از پیش تقویت کند. این درحالی است که در میان تیم های لیگ برتری پرسپولیس یکی از بهترین ها در زمینه بدنسازی و قوای جسمانی است. این اتفاقی است که ظرف سه سال حضور برانکو در این تیم به خوبی مشهود است.


برانکو و مربی بدنسازش مارکو قصد دارند با این تمرینات تیمی برای جنگیدن در سه جام بسیار مهم بسازند.


منشا و طارمی دو مهاجم پرسپولیس که هنوز از نظر بدنی به آمادگی صددرصد نرسیده اند در این تصاویر با تلاش درحال انجام تمرین دشوار حرکات انفجاری با وزنه هستند تا هرچه زودتر به آمادگی مدنظر برانکو برسند.

 

 

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار