در گفت‌وگو با تسنیم

هافبک پارس جنوبی: گلم را به مادرم تقدیم می‌کنم/ هدف ما کسب سهمیه آسیاست

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: هدف ما در فصل جاری کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

علی دشتی درباره پیروزی تیمش در دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز به خبرنگار ورزشی گفت: خوشحالم که یک نتیجه خوب کسب کردیم. گسترش فولاد شناخت زیادی از تیم ما نداشت و این فرصت مناسبی بود تا بتوانیم یک نتیجه خوب بگیریم. البته هنوز در ابتدای لیگ قرار داریم و مطمئناً در هفته‌های آینده شرایط تیم‌ها بهتر می‌شود و نتیجه گرفتن هم سخت‌تر خواهد شد.

وی  ادامه داد: پیروزی در هفته اول برای ما خیلی خوب بود، ولی مطمئناً در ادامه شناخت تیم‌ها از پارس جنوبی بیشتر می‌شود و این کار ما را سخت خواهد کرد. با این حال هدف ما این است که امسال سهمیه آسیا بگیریم و امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، اظهار داشت: من این گل را به مادرم تقدیم می‌کنم و خیلی خوشحالم که مردم بوشهر را خوشحال کردیم. آنها از ما حمایت می‌کنند و امیدوارم باز هم آنها را خوشحال کنیم.

دشتی در واکنش به صحبت‌های مجید جلالی، سرمربی پیکان که گفته است به دلیل نبودن هتل در جم، شاید آنها به این شهر سفر نکنند، گفت: در ۵۰ کیلومتری جم یک هتل مناسب وجود دارد و من فکر نمی‌کنم که پیکان در اینجا با مشکل اسکان مواجه شود. ورزشگاه ما هم شرایط خوبی دارد و فکر نمی‌کنم میزبانی ما مشکلی خاصی داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار