حساب سوپر جام با بازی دوستانه فرق می‌کند

راکیتیچ: داور ال‌کلاسیکو ۳ مرتبه به من توهین کرد!

هافبک کروات تیم فوتبال بارسلونا فاش کرد که داور بازی بامداد امروز کاتالان‌ها برابر رئال مادرید در شهر میامی، به او اهانت کرده است.

، ال‌کلاسیکوی بامداد امروز (یکشنبه) با وجود ماهیت دوستانه‌اش با جنجال‌هایی همراه بود که یکی از آنها درگیری لفظی داور مسابقه با ایوان راکیتیچ بود.

در جریان مسابقه دوربین‌های تلویزیونی صحنه‌های را پخش کردند که هافبک کروات بارسلونا با داور آمریکایی بازی خایر ماروفو درگیری لفظی پیدا کرد و حتی او را هل داد. دلیل آن هم تصمیمی بود که ماروفو به ضرر بارسلونا گرفته بود و مردان ارنستو والورده به آن اعتراض داشتند.

راکیتیچ اما در پایان بازی مدعی شد که این داور بوده که به او توهین کرده است. وی گفت: کسانی که مرا می‌شناسند، می‌دانند که من به آسانی عصبانی نمی‌شوم اما داور توانست این کار را بکند. او سه بار به شیوه‌ای بسیار زننده به من توهین کرد. من معمولاً برای داوران احترام فراوانی قائلم اما زمانی که آنها به من احترام نگذارند، من هم نمی‌‌توانم بی‌تفاوت بگذرم.

راکیتیچ در ادامه درباره تور تابستانی بارسلونا در آمریکا که با قهرمانی این تیم در جام قهرمانان بین‌المللی همراه بود، اشاره داشت و عنوان کرد: این تور هنوز تمام نشده است اما این اردو تا الان برای ما نتایج مثبتی داشته است. ما بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم و در تمرینات هم سخت کار کرده‌ایم. مسلماً وقتی پیروز می‌شوید، بیشتر لذت می‌برید.

هافبک سابق سویا در پاسخ به این سؤال که آیا نتیجه این بازی نشانه‌ای از بهتر بودن اوضاع بارسلونا نسبت به رئال مادرید است، عنوان کرد: هنوز مشخص نیست و باید دید. این یک بازی دوستانه بود اما پیروزی همیشه اعتماد به نفس می‌دهد. حساب سوپر جام اما فرق می‌کند و در آنجا پای یک جام مهم در میان است.

تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا، روزهای ۱۳ و ۱۶ آگوست (۲۲ و ۲۵ مادرید) در سوپرجام اسپانیا به مصاف هم می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار