مدیران ما قرارداد می‌بندند و می‌گویند ۵۰ درصدش‌ را نمی‌دهیم!

سیدی: به نمایندگان AFC واقعیت را نمی‌گویند و یک جای دیگر را به آنها نشان می‌دهند/ فقط ادای فوتبال حرفه‌ای را درمی‌‌آوریم

مربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران گفت: زمانی که نمایندگان AFC به ایران می‌آیند، باشگاه‌های ما واقعیت را به آنها نمی‌گویند.

محسن سیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره نامه محمدرضا ساکت مبنی بر منع باشگاه نفت تهران از فعالیت در فصل نقل‌وانتقالات، اظهار داشت: من جزو افرادی هستم که همیشه پیگیر این پرونده بودم. خیلی خوشحالم که آقای ساکت و عوامل فدراسیون به صورت جدی به این بدهکاری‌ها واکنش نشان دادند. این اقدامات ما و بقیه طلبکاران را امیدوار کرد. امیدوارم این اتفاقات عملیاتی و اجرایی شود، چون ضریب اطمینان را در فوتبال ایران بالا می‌ببرد. این کارها همچنین باعث می‌شود که وقتی مدیران و عوامل باشگاه تعهد ایجاد می‌کنند، بدانند که باید پول قراردادی را که می‌بندند، پرداخت کنند. همچنین ما می‌توانیم کاهش مبلغ قرارداد را هم داشته باشیم و مدیران برای جذب یک بازیکن رقم‌های بی‌خود و کاذب ندهند. مدیران ما الان قراردادهای کلان می‌بندند و در ذهن‌شان این را دارند که ۵۰ درصد آن را که نمی‌دهیم، پس بگذار یک مبلغ کلان در قرارداد فلان بازیکن بیاوریم!

وی با اشاره به مشکلات تیم نفت تهران، خاطرنشان کرد: همه تیم‌های ایران در آینده نه چندان دور باید وارد بخش خصوصی شوند، اما به‌صورت درست و عرف. شاید از ۱۶ تیم لیگ برتری، هیچ باشگاهی به جز فولاد خوزستان و سپاهان، آکادمی درست و حسابی نداشته باشد. باید جلوی این مسائل برای همه تیم‌ها گرفته شود. این تیم‌ها آینه و شناسنامه فوتبال ایران هستند، اما متأسفانه ما لیگ برتر را چسبیده و لیگ یک را وِل کرده‌ایم.

مربی پیشین تیم نفت تهران یادآور شد: من ۹۲ میلیون تومان از نفت تهران طلبکارم، اما چون در این مدت در تیمی کار نکردم، باید طلبم را از این دست بگیرم و به آن دست بدهم. ساکت یک مدیر ورزشی است و مطمئنم این قضیه را مدیریت می‌کند. طبق برآوردهای انجام شده، تمام بدهی‌های باشگاه نفت تهران شش هفت میلیارد تومان است. همین که فدراسیون فوتبال می‌خواهد از باشگاه‌ها تضمین بگیرد، کار خیلی خوبی است. زمانی که نمایندگان AFC به ایران می‌آیند، باشگاه‌های ما واقعیت را به آنها نمی‌گویند. آنها را به یک جای دیگر می‌برند و می‌گویند اینجا باشگاه ماست. یک زمین دیگر را نشان‌شان می‌دهند و می‌گویند اینجا آکادمی ماست، اما این‌ها واقعیت فوتبال ما نیست. ما فقط ادای فوتبال حرفه‌ای را درمی‌‌آوریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار