با اشاره به تاکید سلطانی‌فر بر حضور کیفی در بازی‌های داخل سالن آسیا

هاشمی: مسائل مالی مهمترین دغدغه کاروان اعزامی به ترکمنستان است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت که این کمیته برای تامین منابع مالی لازم با کمک وزیر ورزش و جوانان و دولت درصدد است تا بلافاصله منابع مالی را از طرف سازمان مدیریت تامین کند.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی در پایان جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و آسیایی که با حضور مسعود سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد‌ اظهار داشت: محور اصلی این جلسه بحث در مورد پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا اقیانوسیه بود و مواردی که باید در این خصوص پیش بینی می‌شد.

وی افزود: از سال گذشته جلسات تخصصی با روسای فدراسیون‌ها داشتیم و تعداد نفرات اولیه مردان و زنان برای این بازی ها را مشخص کردیم. گزارش اقدامات اجرایی در این خصوص در جلسه امروز تقدیم وزیر ورزش و جوانان شد و جمع بندی بسیار خوبی شد. تاکید وزیر ورزش و جوانان حضور موثر و کیفی کاروان ایران در این بازی‌ها بود و توصیه هایی هم جهت اعزام بدون دغدغه کاروان ایران به این بازی‌ها داشت.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه مهمترین دغدغه کاروان ایران در حال حاضر را منابع مالی دانست و گفت: کمیته ملی المپیک برای تامین منابع مالی لازم با کمک وزیر ورزش و جوانان و دولت در صدد است تا بلافاصله منابع مالی را از طرف سازمان مدیریت تامین کند.

هاشمی در خصوص رویکرد حمایتی وزارت ورزش و جوانان در خصوص اعزام بعضی از رشته‌های بانوان عنوان کرد: هم کمیته ملی المپیک و هم وزارت ورزش و جوانان در بخش بانوان ضمن توجه به کسب مدال، رویکرد حمایتی دارند اما در بخش آقایان به دنبال مدال های حداکثری هستیم. نباید فراموش کنیم که سطح بعضی از رشته‌ها در این مسابقات حتی از بازی‌های آسیایی هم بالاتر است که امیدواریم با هماهنگی دو دستگاه بیشترین بهره را از این بازی ها ببریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار