بازیکنان باتجربه کمی باقی مانده‌اند

بختیاری‌زاده: احساس کردم می‌توانم در شرایط سخت کنونی به صبا کمک کنم/ حیف است این تیم در لیگ یک باشد

سرمربی جدید تیم فوتبال صبای قم اعتقاد دارد که می‌تواند در شرایط سخت فعلی، به این تیم کمک کند.

سهراب بختیاری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره حضورش در تیم صبای قم اظهار داشت: من چند سال در صبا بازی کرده‌ام و به اندازه کافی از این تیم شناخت دارم. شرایط ما سخت است و نیازی به توضیح هم ندارد. شخصاً صبا را دوست دارم و احساس کردم می‌توانم در شرایط سخت کنونی به این تیم کمک کنم. وقت آماده‌سازی کافی را در اختیار نداریم و با امید به خدا و تلاش مسئولان پیش می‌رویم. بی‌نظمی کنونی به آمادگی تیم ضربه زده است و همه وظیفه داریم تلاش خود را برای رسیدن به بهترین‌ها انجام دهیم.

وی با بیان اینکه تیم قمی نباید فصل گذشته به لیگ دسته اول سقوط می‌کرد، افزود: به نظرم حیف است که صبا اکنون در لیگ یک باشد. اکنون در حال مذاکره با دو،‌ سه بازیکن هستیم و نیز برای تست‌گیری از جوانان وقت می‌گذاریم. تلاش می‌کنیم بیشتر از جوانان استفاده کنیم. جوانگرایی نیاز هر تیمی است اما به بازیکنان باتجربه هم نیاز داریم که دستمان بسته است و اکنون بازیکنان باتجربه کمی باقی مانده‌اند.

سرمربی صبا با اشاره به اینکه مبارزه با سختی‌ها را دوست دارد، تصریح کرد: سال قبل قرار بود به صبا بیایم که این اتفاق نیفتاد و شرایط به گونه‌ای رقم خورد که امسال در خدمت صبا باشم. فوتبال حرفه‌ای سخت است، به خصوص در این شرایط که ما کار خود را دیر آغاز کرده‌ایم. با توجه به شکل‌گیری دیرهنگام تیم، طبیعی است که عملکرد واقعی تیم پس از چند هفته نمایان شود، اما تلاش می‌کنیم از هفته نخست عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم. رسیدن به این کار سخت است، اما غیرممکن نیست.

بختیاری‌زاده با ابراز علاقه به برگزاری تمرینات صبا در استان قم خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر، تیم صبا همیشه در تهران تمرین می‌کرد و برای برگزاری دیدار خود به قم می‌آمد. فعلاً شرایط هنوز مهیا نیست و مشکل اسکان بازیکنان در قم باید حل شود. این حق مردم قم است. برگزاری تمرینات در این استان، احساس مسئولیت را در بازیکنان ایجاد می‌کند، علاقه هواداران را به تیم بیشتر می‌کند و باعث تلاش بیشتر مسئولان استان برای صبا می‌شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد شکست این تیم در دیدار هفته نخست خود مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: صنعت نفت بازی باانگیزه‌تری نسبت به استقلال به نمایش گذاشت و مستحق پیروزی بود. هنوز ابتدای مسابقات است و باید چند هفته به استقلال فرصت بدهیم تا بازیکنان این تیم به خوبی خودشان را پیدا کنند. آبی‌پوشان مهره‌های تأثیرگذاری دارند که می‌توانند کار را برای حریف خود سخت کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار