در گفت‌وگو با تسنیم

زهیوی: اگر آماده باشم برای همه تیم‌ها کُری می‌خوانم/ توپی به من نرسید که گل بزنم

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر آماده باشم برای همه تیم‌ها کری می‌خوانم، چون به خودم اعتماد دارم.

مهدی رحیم‌زهیوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شکست فولاد برابر پرسپولیس گفت: ما با تیم کوچکی بازی نداشتیم. هر چند پرسپولیس مثل روزهای اوج خودش در فصل گذشته نبود، ولی به‌هر حال در زمین خودش به‌عنوان قهرمان سال قبل بازی می‌کرد. ما هم قبل از این بازی چند بازیکن تاثیرگذارمان را از دست دادیم و چندبازیکن جوان ما هم نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند.

وی با اشاره به عملکرد خودش در این بازی خاطر نشان کرد: نهایت تلاش خودم را انجام دادم، اما متأسفانه توپی به من نرسید تا گل بزنم. از دقیقه ۷۰ هم که مصدوم شدم و نتوانستم تیم را همراهی کنم.

زهیوی در خصوص اینکه برخی معتقدند او نباید برای بیرانوند و پرسپولیس کری می‌خواند، اظهار داشت: اگر آماده باشم برای همه تیم‌ها کری می‌خوانم، چون به خودم اعتماد دارم. شما دیدید که فصل قبل کری خواندم و گل هم زدم. این بازی شرایط خاص خودش را داشت و واقعاً توپ به من نرسید.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان تصریح کرد: فولاد خوزستان تیم خوبی دارد و هواداران باید از ما حمایت کنند. شما دیدید که استقلال در نیم‌فصل اول سال قبل نتیجه نگرفت، ولی در نهایت دوم شد و پرسپولیس هم دو فصل پیش چنین شرایطی داشت. بعضی افراد از فولاد خوش‌شان نمی‌آید و می‌خواهند به تیم ما ضربه بزنند. امیدوارم هواداران فولاد باهوش باشند و با این افراد مقابله کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار