جلسه ستاد عالی بازی‌هاى المپیک و آسیایى برگزار شد

سفر مشروط تیم بسکتبال سه نفره بانوان به بازی‌های داخل سالن آسیا/ اعزام ۲۱۵ ورزشکار و پیش‌بینی کسب ۱۰۰ مدال

اعضای ستاد عالی بازی‌های المپیک و آسیایی با اعزام تیم بسکتبال سه نفره بانوان به بازی‌های داخل سالن آسیا موافقت کردند.

، جلسه ستاد عالی بازی‌هاى المپیک و آسیایى از ظهر امروز با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملى المپیک، محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک و معاونین وزارت ورزش و جوانان و با دستور جلسه بررسی وضع رشته‌هاى شرکت کننده در بازی‌هاى داخل سالن آسیا و اقیانوسیه در عشق آباد ترکمنستان آغاز شد.

در این جلسه با تاکید وزیر ورزش و موافقت اعضاى این ستاد، تیم بسکتبال سه نفره دختران ایران در صورت موافقت کمیته برگزارى بازی‌هاى داخل سالن آسیا با هماهنگى فدراسیون به ترکمنستان اعزام مى‌شوند.

هاشمی، رئیس کمیته ملى المپیک در این جلسه اظهار داشت: پنجمین دوره از بازی‌هاى داخل آسیا در ترکمنستان در ۲۱ رشته برگزار مى‌شود و کاروان ایران  تقریباً در تمامى رشته‌ها حضور دارد. در این دوره ۶۹ کشور آسیایی و اقیانوسیه حضور دارند.

همچنین اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامى ایران گفت: با ۳۰ فدراسیون نشست‌هاى تخصصى گذاشته‌ایم و پیش‌بینى مدال آورى ما حدود ۱۰۰ مدال طلا، نقره و برنز است. مسابقات از ۲۶ شهریور آغاز مى‌شود و ۵۱ نفر ورزشکار زن و ۱۶۴ ورزشکار مرد اعزام مى‌کنیم. اولین گروه اعزامى سوارکارى است و بزرگترین گروه، رشته کشتى خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار