اگر بازیکن خوبی پیدا شود، باز هم خرید می‌کنیم

آلگری: کارمان در کورس قهرمانی فصل آینده سری A سخت‌تر خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که کورس قهرمانی فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا برای مردان او از فصول قبل سخت‌تر خواهد بود.

، ماسیمیلیانو آلگری می‌گوید که تیم او به آسانی نخواهد توانست هفتمین قهرمانی متوالی‌اش در سری A‌ را کسب کند. یوونتوس در ۶ فصل اخیر قهرمان بلامنازع سری A بوده است اما امسال با کارهایی که میلان در بازار نقل و انتقالات انجام داده و تغییر و تحولاتی که در سایر تیم‌های بزرگ ایتالیا صورت گرفته است، انتظار می‌رود که کار بانوی پیر برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش سخت‌تر باشد و این همان چیزی است که آلگری هم اذعان کرده است.

یوونتوس فصل گذشته با ۹۱ امتیاز، ۴ امتیاز اختلاف نسبت به رم و ۵ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی قهرمان شد که این اولین بار از فصل ۱۲-۲۰۱۱ بود که بانوی پیر با فاصله‌ای کمتر از ۹ امتیاز با تیم دوم، قهرمان می‌شد و آلگری این را نشانه‌ای از به وجود آمدن تغییر در کورس قهرمانی سری A می‌داند.

آلگری گفت: در فصل جدید ما شاهد رقابتی فشرده‌تر خواهیم بود. این فصل درست از هفته اول کسب تک تک امتیازها اهمیت خواهد داشت و باید آماده رقابت با دیگر تیم‌های بزرگ لیگ بود. این موضوع یکی از تفاوت‌های میان فصل جدید و فصل گذشته است. ما در فصل جدید باید با پنج تیم یا بیشتر برای کسب اسکودتو بجنگیم، پس رقابت فشرده‌تری خواهیم داشت.

آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش برای حفظ جایگاه خود به عنوان قویترین تیم کالچو بازهم باید بازیکن بخرد – در حالی که از ابتدای تابستان بازیکنانی مانند وویچخ شزنی، داگلاس کاستا، رودریگو بنتانکور و ماتیا دی‌شیلیو را خریده است – اظهار داشت: باشگاه تا همین الان هم اقدامات خوبی برای خرید بازیکنان جوان و آینده‌دار مانند داگلاس کاستا، دی‌شیلیو و ... انجام داده است. ما تیم‌مان را تقویت کرده‌ایم. ما در شش فصل اخیر اسکودتو را برده‌ایم اما بردن هفتمین اسکودتوی متوالی کار سختی خواهد بود. ما دوست داریم برای هفتمین بار قهرمان شویم اما مسلماً سایر تیم‌ها ما را تماشا نخواهند کرد. هنوز یک ماه دیگر وقت داریم تا تیم‌مان را تقویت کنیم و در این مدت اگر بازیکنی پیدا شود که بتواند تیم ما را قدرتمندتر کند، او را خواهیم خرید اما من معتقدم که ما با ورود برناردسکی و دیگر بازیکنانی که آمده‌اند، همین حالا هم تیمی قدرتمند داریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار