پیروزی روبین‌کازان در روزی که سردار به تیر زد، پاس گل داد و پنالتی گرفت + فیلم

مهاجم ایرانی روبین‌کازان در دیداری که تیمش موفق شد اولین پیروزی فصل را کسب کند، عملکرد مناسبی از خود بر جای گذاشت.

، روبین‌کازان در دیدار هفته سوم لیگ برتر روسیه به مصاف آرسنال تولا رفت که سردار آزمون از دقیقه ۴۶ به جای سرجیو سانچر وارد میدان شد. عملکرد مهاجم ایرانی روبین‌کازان در حضور یک نیمه‌ای در زمین مورد توجه رسانه‌های روسی قرار گرفت، چون روبین‌کازان در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر از حریف خود عقب افتاده بود که در نیمه دوم توانست این نتیجه را با پیروزی ۲ بر یک عوض کند.

آزمون در دقیقه ۵۴ این بازی و روی ارسال الکس سانگ، مهاجم کامرونی و سابق آرسنال انگلیس با ضربه سر تیر دروازه حریف را لرزاند. او در دقیقه ۶۰ هم مقابل دروازه آرسنال موقعیتی را برای همبازیان خود ایجاد کرد که بازیکنان روبین از این موقعیت استفاده نکردند. بهترین موقعیت را اما آزمون در دقیقه ۶۳ ایجاد کرد که با پاسی به ژوناتاس این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد و به نوعی پاس گلی بود که ژوناتاس نتوانست از این موقعیت بهره ببرد.

بیشترین تأثیرگذاری آزمون هم زمانی بود که وی در دقیقه ۷۳ توانست از مدافعان آرسنال تولا یک پنالتی بگیرد تا گل پیروزی روبین‌کازان از روی نقطه پنالتی به دست بیاید. در فیلم زیر می‌توانید عملکرد یک نیمه‌ای آزمون مقابل آرسنال تولا را مشاهده کنید:

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار