حسن‌زاده: در مورد سه بازیکن استقلال هنوز رایی صادر نشده/ در این سال‌ها کفاشیان و تاج دخالتی در آرا نداشته‌اند

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: وقتی رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده امشب (شنبه) در گفت و گو با برنامه چهارسوی لیگ شبکه خبر درباره لغو محرومیت بازیکنان استقلال عنوان کرد: اساسا در بحث بازیکنان تیم استقلال رایی صادر نشده و در حال جمع‌بندی پرونده هستیم. پرونده مربوط به بازیکنان استقلال منتهی به رای نشده است.

وی افزود: تحریم یا دهن‌کجی به تیم ملی یک کشور زشت‌ترین کاری است که باید به آن رسیدگی شود. ناگفته نماند باشگاه استقلال در شرایطی به تیم ملی بازیکن داده اما وقتی اتفاقی رخ می‌دهد باید اجازه بدهیم هر کسی کار خودش را انجام دهد. به طور حتم تلاش می‌کنیم عدالت و انصاف را در رای لحاظ کنیم.

حسن زاده خاطرنشان کرد: به طور حتم وقتی رای را صادر کنیم مستندات آن را خواهیم نوشت و آن زمان همه چیز مشخص می‌شود. صدور یک رای آدابی دارد که باید مستندات و مدارک آن تهیه شود و به سرعت این مستندات در حال جمع آوری است. حتی ما تقاضای باشگاه استقلال برای اینکه قبل از نهم مرداد بیایند و حرف‌هایشان را بزنند پذیرفتیم.

 رئیس کمیته انضباطی یاد آور شد: به طور حتم به زودی رای را در مورد بازیکنان استقلال صادر خواهیم کرد. درباره اظهارات  افتخاری باید بگویم که در این چند سالی که من در فدراسیون بودم، آقایان کفاشیان و تاج می توانند شهادت بدهند که هیچ وقت دخالتی در آرا نداشته‌اند.
 
حسن زاده تصریح کرد: ما کار قضایی خود را انجام می‌دهیم و امیدواریم به زودی رای را صادر کنیم که هم جنبه تنبیه داشته باشد هم اینکه همه فوتبال را برای موفقیت فوتبال ملی بسیج کند.

وی در پایان گفت:تقریبا کارهای پرونده آماده است. امیدوارم بتوانیم به زودی رای را صادر کنیم.


اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار