کونته: باید از تکرار فصل ناکام مورینیو جلوگیری کنیم/ گل به خودی کوندوگبیا عجیب نبود

سرمربی چلسی پس از شکست در آخرین بازی دوستانه تور آسیایی از تیمش خواست مانع تکرار روزهای تلخ گذشته شود.

، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی پس از شکست ۲ بریک تیمش مقابل اینترمیلان در آخرین بازی تور آسیایی پیش‌فصل نسبت به تکرار اتفاقات آخرین فصل دومین دوره حضور ژوزه مورینیو در تیم لندنی هشدار داد.

 او گفت: ما برای دفاع از عنوان قهرمانی کار دشواری داریم و نباید مانند فصل پس از قهرمانی تیم مورینیو، رقبا را دستکم بگیریم. به یاد دارم یک فصل پس از قهرمانی در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴، تیم در رده دهم قرار گرفت و این اتفاق نباید پس از قهرمانی فصل قبل ما تکرار شود. ۲ مربی که قبل از من چلسی را قهرمان لیگ کردند، یک فصل پس از فتح جام اخراج شدند و بازیکنان نباید اجازه دهند این اتفاق برای من هم رخ دهد و  آنچه سر مورینیو آمد، دوباره شکل بگیرد.

 او درباره شرایط بازیکنانش افزود: موراتا شرایط خوبی دارد و در حال بهتر شدن است.او با اینکه فقط ۵ روز کنار ما بوده اما واقعا خوب نشان داده است.بهترین بازی موراتا را شاهد بودیم و مسلما بهتر از این هم خواهد شد.در مقطع مهم آماده‌سازی با  ۲ رقیب بزرگ مانند اینترمیلان و بایرن‌مونیخ بازی کردیم و انجام ۳ بازی با یک ترکیب ثابت مسلما همه اعضای چلسی را خسته کرده است.در چین و سنگاپور هواداران زیادی یافتیم. باید از تک تک دوستداران باشگاه در آسیا تشکر کنم چون خیلی خوب تیم را تشویق کردند و مسئولیت ما برای افتخارآفرینی  را افزایش دادند. درباره آینده ماتیچ چیزی نمی‌دانم.گل به خودی کوندوگبیا به نفع ما عجیب نبود. هر کسی فوتبال بازی کرده باشد، می‌داند در بازی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار