طلسم دردسرساز منصوریان؛ نحسی هفته اول

شاید باختن در هفته اول اتفاق نادری برای استقلال باشد اما تا زمانی که منصوریان در این تیم است استقلالی ها باید به این اتفاق عادت کنند.

سرمربی جوان آبی ها ارتباط خوبی با هفته های ابتدایی لیگ ندارد! منصوریان در لیگ هفدهم، پنجمین فصل حضورش در لیگ برتر را سپری می کند ولی هنوز در حسرت پیروزی در افتتاحیه هاست روی نیمکت پاس، نفت و حالا استقلال. اولین تجربه او در سرمربی گری لیگ نهم و پاس همدان بود. بازی اول با استیل آذین و باخت با اختلاف دو گل نتیجه ثبت شده منصوریان برای اولین بازی اش در تاریخ لیگ برتر است. البته پاس تفاوتی با دیگر تیم های منصوریان دارد و آن این است که نتیجه نگرفتن او فقط به هفته های اول مختص نشد و منصوریان مدتی از دنیای مربی گری دور بود.

بازگشت او به فوتبال با تیم نفت تهران در لیگ چهاردهم بود. یک امتیاز برابر پرسپولیس اگرچه نتیجه بدی نیست اما باعث شد تا باز هم بردی به نام منصوریان در هفته اول ثبت نشود.لیگ پانزدهم،دومین سال حضور منصوریان روی نیمکت نفت و یک تساوی دیگر در افتتاحیه.این بار بدون گل در تبریز برابر تراکتورسازی. فصل گذشته هم استقلال او در یک بازی خانگی و البته بدون تماشاگر با نفت تهران مساوی کرد و این فصل هم باخت به صنعت نفت آبادان.البته تجربه منصوریان در چندسال اخیر نشان داده که تیمش مسیر صعودی را طی میکند و در میانه های فصل شباهت چندانی با تیم بی آزار ابتدای فصل ندارد

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار