ادعای مارکا

مطرح شدن یک نام عجیب به عنوان جانشین نیمار

بارسلونا در حال بررسی احتمال جذب آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید برای جانشینی نیمار است.

در حالی که احتمال پیوستن نیمار به پی اس جی در روزهای آینده کاملا جدی شده، مسئولان بارسا به فکر پیدا کردن جانشین احتمالی او هستند.

در بارسلونا امیدوارند تا نیمار هر چه زودتر موضع خود را اعلام کرده و رسما بگوید که قصد جدایی دارد تا زمان برای جذب جانشین او از دست نرود.

 

 

 

 

امروز مارکا در همین رابطه گزارش داد که مسئولان بارسا قصد دارند در صورت جدایی نیمار، با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو رقم فسخ قرارداد گریزمان، او را به خدمت بگیرند.

گریزمان همین تابستان تا آستانه جدایی از اتلتیکو و پیوستن به یونایتد پیش رفت ولی قطعی شدن محرومیت اتلتیکو از خرید های تابستانی سبب شد تا او از جدایی منصرف شده و قراردادش را تمدید کند. رقم فسخ قرارداد او ۱۰۰ میلیون یورو است که برای بارسلونا هزینه ای کمتر در قیاس با جذب دیبالا و کوتینیو به همراه خواهد داشت.

گریزمان فصل گذشته ۲۶ گل برای اتلتیکو به ثمر رساند و با توجه به سال ها حضورش در لالیگا، از تجربه کافی برای حضور در بارسلونا برخوردار است.

البته با توجه به اینکه گریزمان چندی پیش گفت که جدایی از اتلتیکو در این شرایط بحرانی غیرمنصفانه است، قرار گرفتن نام او در میان گزینه های جانشینی نیمار تا حدی عجیب به نظر می رسد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار