بازی با چین برای ما یک درس بزرگ بود

سیچلو: یک تیم جهانی را شکست دادیم

سرمربی تیم والیبال امید ایران گفت: ما موفق شدیم تیمی را شکست دهیم که دو هفته قبل توانست به مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کند.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، خوان سیچلو، سرمربی تیم امید ایران، بعد از پیروزی مقابل تیم استرالیا در مسابقات قهرمانی مردان آسیا اظهار داشت: به همه بازیکنان تیمم برای این پیروزی تبریک می‌گویم. بازی قبلی و شکست مقابل چین برای تیم من یک درس بزرگ بود.

وی با اشاره به اینکه نباید فراموش کرد که این تیم زیر ۲۳ سال ایران است، گفت: ما موفق شدیم تیمی را شکست دهیم که دو هفته قبل توانست به مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کند.

سیچلو در ادامه گفت: تیم بزرگسالان ایران سال‌های قبل در دیدار با تیم استرالیا به مشکل برمی‌خورد اما امروز با تیم زیر ۲۳ سال ایران با یک سطح فنی بالا توانستیم این تیم را مغلوب کنیم.

سرمربی تیم والیبال ایران افزود: در این مسابقه اشتباهات کمی داشتیم اما به نظر من هنوز کاری انجام نداده‌ایم و فردا یک بازی مهم در مرحله یک چهارم نهایی داریم. نباید یادمان برود که در مسابقات بزرگسالان هستیم که بازی با همه آنها سخت است.

مربی پیشین تیم ملی ایران گفت: همه ورزشکاران همیشه به دنبال این هستند که برنده باشند. بازی با چین برای ما یک درس بزرگ بود. مسابقات سطح بالایی دارد و همان چین تایپه‌ای که ما توانستیم شکست دهیم امروز چین را مغلوب کرد و استرالیا را هم شکست داد.

سیچلو افزود: هدف این است که بازیکنان متوجه شوند بازی در سطح بالا چگونه است. تا امروز از مسیر طی شده راضی هستیم و در حال حاضر فقط به بازی فردا فکر می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار