آخرین وضعیت زهیوی، والی و عاشوری از زبان پزشک فولاد

پزشک تیم فوتبال فولاد در خصوص میزان مصدومیت مهدی رحیم‌زهیوی ، علی‌اصغر عاشوری و ایوب والی به اظهارنظر پرداخت.

علی‌اکبر مرادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص وضعیت مصدومان فولاد خوزستان در دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ایوب والی در این دیدار دچار مشکل از ناحیه همسترینگ شده بود که حتی ما او را در اواخر مسابقه تعویض کردیم. از والی MRI  گرفتیم که مشخص شد دچار التهاب از ناحیه همسترینگ شده است. سعی ما بر این است تا او را به دیدار مقابل نفت تهران برسانیم، اما اگر به این دیدار هم نرسد مشکلی برای دیدار با سیاه‌جامگان نخواهد داشت.

پزشک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد: در خصوص وضعیت رحیم زهیوی نیز کارهای پاراکلینیک او انجام شده است و تا اواخر امروز مشخص خواهد شد در چه شرایطی قرار دارد. علی‌اصغر عاشوری نیز بعد از دیدار مقابل پرسپولیس یک روزی را مرخصی گرفت و قرار است امروز با حضور در مرکز پزشکی باشگاه شرایطش مشخص شود. هنوز نمی‌توان با قاطعیت در خصوص وضعیت آنها صحبت کرد.

وی در خصوص وضعیت پیمان شیرزادی و سینا مریدی دیگر بازیکنان مصدوم فولاد نیز گفت: این بازیکنان رو به بهبودی هستند و ما از شرایط آنها راضی هستیم. در طول این هفته با ارزیابی میدانی از وضعیت آنها به کادرفنی در خصوص استفاده از این نفرات نظرات خود را اعلام می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار