پیشنهادی از تیم‌های ایرانی ندارم

حدادی‌فر: از تساوی در مشهد هم بازیکنان ناراحت بودند و هم قلعه‌نویی/ خوشحالم که مصدومیتم جدی نیست

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از اینکه مصدومیتش جدی نیست و می‌تواند هم‌تیمی‌های خود را هرچه زودتر همراهی کند، ابراز خرسندی کرد.

قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد مصدومیتی که در بازی با سیاه‌جامگان دچارش شد، گفت: در دقیقه ۱۵ برخوردی با حسین بادامکی داشتم و همین موضوع باعث شد از زمین بیرون بیایم. دیروز به مطب دکتر کیهانی رفتم تا ببینم شدت مصدومیتم چقدر است، ولی خوشبختانه او گفت که این آسیب‌دیدگی جدی نیست. من هم از این موضوع خوشحالم و تا سه چهار روز آینده تمریناتم را دوباره آغاز خواهم کرد. البته هنوز بازی کردنم مقابل گسترش فولاد قطعی نیست، ولی تلاش می‌کنم به این بازی برسم.

حدادی‌فر با اشاره به تساوی تیمش برابر سیاه‌جامگان تأکید کرد: ما بازی را خوب شروع کردیم هرچند که گل اول را دریافت کرده بودیم. در ادامه توانستیم دو گل بزنیم و بعد از زدن گل دوم دو فرصت خوب را هم از دست دادیم. به نظر من ذوب‌آهن در این مسابقه مستحق پیروزی بود، ولی متأسفانه نتوانستیم برتری خودمان را حفظ کنیم و در دقایق آخر این برتری را از دست دادیم.

بادامکی در این مورد که می‌گویند امیر قلعه‌نویی به‌شدت در رختکن از این تساوی ناراحت و عصبانی بود، تأکید کرد: طبیعتاً از دست دادن پیروزی در دقیقه ۹۰ سخت است. همه قلعه‌نویی ناراحت بود، هم بازیکنان، ولی ما می‌توانیم این تساوی را در بازی‌های آینده جبران کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار