پذیرایی مینیون‌ها و گُرو از تماشاگران بازی جام امارات! + عکس

باشگاه آرسنال برای سرگرم کردن هوادارانش در بازی دوستانه پیش‌روی توپچی‌ها، تصمیم جالبی اتخاذ انتخاب کرده است.

، آن دسته از تماشاگرانی که برای تماشای آخرین بازی دوستانه پیش‌فصل آرسنال در جام امارات به خانه توپچی‌ها بروند، به شیوه‌ای متفاوت مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

آرسنال هفته آینده نهمین دوره از جام امارات را برگزار می‌کند که این آخرین بازی دوستانه‌‌اش پیش از مصاف با چلسی در جام خیریه انگلیس است. برای این بازی مسئولان باشگاه آرسنال میهمانان خاصی را دعوت کرده‌اند تا از تماشاگران تیم‌‌شان استقبال متفاوت انجام دهند.

با توجه به اینکه جام امارات - تورنمنت دوستانه چهار جانبه‌ای که امسال با حضور آرسنال، لایپزیگ، بنفیکا و سویا  برگزار می‌شود - در سال‌های اخیر آنچنان که باید و شاید مورد توجه فوتبالدوستان واقع نشد، مسئولان باشگاه آرسنال تصمیم گرفته‌اند که از عروسک‌‌های شخصیت کارتون «منِ نفرت انگیز» یعنی «مینیون‌ها» و «گرو» استفاده کنند تا بلکه به این طریق گروه بیشتری از هواداران‌شان را ترغیب کنند که به ورزشگاه امارات بروند.

شاید در این تورنمنت الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی آرسنال که قصد جدایی از این تیم را دارد، نقشی بیش از یک بازیکن نیمکت‌نشین ایفا نکند، اما هواداران می‌توانند به خودشان دلداری دهند که حداقل چند ساعتی از تماشای حرکات چند آدم ریزنقش دیگر در قد و قواره سانچس، شاد خواهند شد!

جام چهار جانبه امارات از امروز (شنبه) با بازی تیم‌های لایپزیگ و سویا آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار