تراکتورسازی همینی است که می‌بینید

کیانی: اصلاً حوصله حواشی را نداریم/ پرشورها مقابل پرسپولیس فقط تیم‌شان را تشویق کنند

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی با درخواست از هواداران این تیم برای جلوگیری از به وجود آمدن حواشی گفت: امیدوارم پرشورها مقابل تراکتورسازی فقط تیم خودشان را تشویق کنند.

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: در بازی‌های هفته‌های اول همیشه شرایط سخت است. از طرفی دیگر، بازی کردن در هوای گرم اهواز هم کار دشواری بود. البته هیچ‌کس از ما انتظار نداشت که بتوانیم در بازی اول تا این حد خوب بازی کنیم. به نظرم ما پنج شش فرصت صددرصد گلزنی را به گل تبدیل نکردیم.

کاپیتان تراکتورسازی به تمجید از عملکرد بازیکنان جوان تیمش پرداخت و خاطرنشان کرد: بازیکنان ما با تمام وجود دویدند، زحمت کشیدند و فرصت ساختند، اما در دقایق آخر گلی خوردیم که اصلاً فرصت ۹۹ به یک هم نبود. در کل بازیکنان جوان و با تجربه ما در کنار یکدیگر خوب بازی کردند. ما هفته به هفته کار می‌کنیم و جلو می‌رویم، اما واقعاً سال سختی داریم. ما همینی هستیم که می‌بینید، نمی‌توانیم کار دیگری بکنیم. با همین بضاعتی هم که داریم، مستحق پیروزی مقابل استقلال خوزستان بودیم.

وی با اشاره به اظهارات عبدالله ویسی و سایر بازیکنان استقلال خوزستان که پیروزی تیم‌شان مقابل تراکتورسازی را خوش‌شانسی دانسته بودند، یادآور شد: فوتبال همین است. استقلال خوزستان هم خوب بازی کرد و زحمت کشید. از طرفی دیگر هم فکر می‌کنم وحید شیخ‌ویسی (دروازه‌بان استقلال خوزستان) ستاره میدان بود و چند فرصت خوب را ما گرفت. در کل به تیم استقلال خوزستان تبریک می‌گویم، اما حق ما باخت نبود. امیدوارم در هفته پیش‌رو خوب تمرین کنیم و آماده دیدار مقابل پرسپولیس شویم.

کیانی راجع به دیدار هفته آینده تراکتورسازی مقابل پرسپولیس، گفت: دیدارهای تراکتورسازی و پرسپولیس همیشه جذاب و پرگل بودند و همه جوره حساس هستند. این بازی هم برای ما و هم برای آنها سخت است. پرسپولیس تیم خوبی است و مربی خوبی هم دارد، اما ما هم تراکتورسازی هستیم و هواداران بزرگی داریم. ما با تمام وجود به دیدار مقابل پرسپولیس می‌رویم و امیدواریم که باخت هفته نخست را جبران کنیم.

وی از هواداران تراکتورسازی خواست به ورزشگاه بیایند و به سرخپوشان کمک کنند، تصریح کرد: امیدوارم آنها فقط تیم خودشان را تشویق کنند، چون در این شرایط اصلاً حوصله حواشی را نداریم. ما دوست داریم هوادران‌مان را در اختیار داشته باشیم، نه اینکه آنها هر هفته به خاطر محرومیت از حضور در ورزشگاه محروم شوند. هواداران دل‌خوشی همه ما هستند، از منِ کیانی بگیرید تا بازیکنان جوانی که امسال به تیم اضافه شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار