اتفاقی که در تمرین بارسلونا رخ داد، عادی بود

اینیستا: نیمار بیشتر از مبلغ فروشش به دردمان می‌خورد

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که فروش هم‌تیمی برزیلی‌‌اش به پاری‌سن‌ژرمن هرچند با قیمتی بالا به آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا ضربه خواهد زد.

، آندرس اینیستا به مسئولان باشگاه بارسلونا توصیه کرد که تلاش خود را برای حفظ نیمار در نوکمپ انجام دهند چون پولی که از فروش او عاید باشگاه می‌شود به اندازه خود او نمی‌تواند به باشگاه کمک کند.

اینیستا در کنفرانس خبری پیش از ال‌کلاسیکوی بامداد فردا (یکشنبه) در میامی به خبرنگاران گفت: ترجیح می‌دادیم که شما رسانه‌ها این قدر درباره نیمار از ما سؤال نپرسید اما برای پایان دادن به این بحث فقط یک راه وجود داد: اینکه خود نیمار صحبت کند.

گفته می‌شود که پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد با پرداخت غرامت ۲۲۰ میلیون یورویی فسخ قرارداد نیمار با بارسلونا، این ستاره برزیلی را به پارک دو پرنس ببرد. اینیستا اما می‌گوید که این پول به اندازه خود نیمار به درد بارسلونا نخواهد خورد.

کاپیتان آبی‌و‌اناری‌ها ادامه داد: من فکر نمی‌کنم که ۲۰۰-۳۰۰ میلیون یورویی که از فروش نیمار به دست آید، به اندازه داشتن خود به بارسلونا سود برساند. او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و من همیشه خواهان بهترین بازیکنان در تیمم بوده‌ام. شک ندارم که نظر دیگر اعضای تیم هم همین است و آنها هم می‌‌خواهند که نیمار در کنار ما بماند.

اینیستا سپس به اتفاق جنجالی اخیر در تمرینات بارسلونا یعنی درگیری نیمار و نلسون سمدو اشاره داشت. او تأکید کرد: بله، در تمرینات ما اتفاقی رخ داد که در هر جلسه تمرینی ممکن است رخ دهد. با این حال با توجه به شرایط فعلی و چیزهایی که درباره نیمار در سراسر جهان گفته می‌شود، این اتفاق بیشتر مورد توجه قرار گرفت. با این حال برای ما بازیکنان که به صورت روزمره تمرین می‌کنیم، این اتفاقات عادی است.

ستاره خط میانی بارسلونا در پایان درباره بازی بامداد فردای تیمش برابر رئال مادرید در میامی هم گفت: این یک بازی غیرمعمول است چون در اردوی پیش فصل و دور از خانه برگزار می‌شود. این هم بخشی از اردوی آماده‌سازی پیش فصل است که امیدوارم یک بازی خاص شود، مثل همه ال‌کلاسیکوها. امیدوارم در این مسابقه به بازی‌مان ریتم بدهیم و با کسب پیروزی، اعتماد به نفس‌مان را بالا ببریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار