۴ تیم مدعی قهرمانی هستند

بادامکی: برای روز اول استارت خوبی زدم/ روزهای بدون حاشیه‌ای را سپری می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: برای روز اول مسابقات لیگ برتر استارت خوبی زدم و امیدوارم این روند را ادامه دهم.

حسن بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تساوی ۲ - ۲ سیاه‌جامگان مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: دیداری که چهار گل داشته باشد، بازی بدی نبوده است. دیدار نخست لیگ است و هنوز تیم‌ها به شرایط آرمانی نرسیده‌اند و از نظر تاکتیکی ناهماهنگ هستند. در نیمه اول بازی خوبی انجام داده و اجازه ندادیم ذوب‌آهن خطرساز شود. در نیمه دوم هر چند خیلی زود گل خوردیم، اما نظم تیمی‌مان را حفظ کردیم و توانستیم گل تساوی را بزنیم.

وی در مورد عملکرد خوبش در این دیدار تصریح کرد: همه بازیکنان زحمت کشیدند، اما قرعه به نام من افتاد و توپم وارد دروازه شد. سعی می‌کنم به مانند فصل گذشته برای سیاه‌جامگان مثمرثمر باشم. من استارت خوبی برای روز اول لیگ زدم و امیدوارم این روند را ادامه دهم.

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که چه آینده‌ای را برای تیمش تصور می‌کند، گفت: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. ورزش بازی گروهی است و همه باید هماهنگ و یکدست باشند. دور از دسترس هم نیست که سیاه‌جامگان بخواهد با این شرایط رتبه تک رقمی کسب کند. ما روزهای بدون حاشیه‌ای را سپری  می‌کنیم و امیدوارم از بازی‌های خانگی نهایت استفاده را ببریم.

بادامکی در پاسخ به این سؤال که چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند، گفت: پرسپولیس تیم خوبی دارد و علاوه بر حفظ اسکلت فصل گذشته، بازیکنان خوبی را هم اضافه کرده است. سپاهان، ذوب‌آهن و استقلال هم تیم‌های مدعی هستند. سایپا نیز تیم خوبی دارد، اما در مجموع با توجه به لیگ فرسایشی، تیم‌ها شرایط سختی برای حفظ خود دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار