سطح مسابقات هر سال بالاتر می‌رود

اسماعیل‌پور: زمان قهرمانی مجدد گیتی‌پسند در آسیا فرا رسیده است

ستاره تیم فوتسال گیتی‌پسند می‌گوید سطح مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا هر سال بالاتر می‌رود.

، احمد اسماعیل‌پور در پی درخشش با تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۱۷، این روزها در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۷ با تیم گیتی‌پسند هم خودنمایی می‌کند. او در پیروزی ۴ بر ۲ روز گذشته (جمعه) گیتی‌پسند برابر الریان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با عملکردش چشم‌ها را بار دیگر به سوی خود خیره کرد و حالا به همراه هم‌تیمی‌هاش در فینال باید به مصاف چونبوری تایلند بروند.

اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اظهار داشت: بازی آسانی نبود. برخی شاید با خود بگویند که ما شانس اول قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم، اما سطح مسابقات هر سال بالاتر می‌رود که این بدین معناست که شرایط هر سال سخت‌تر می‌شود، اما به شخصه از این چالش استقبال می‌کنم. موفقیت به سادگی به دست نمی‌آید. می‌دانم که باید سخت تلاش کنم تا در بهترین شرایط باشم.

بازیکن ملی‌پوش کشورمان که تا کنون ۴ بار حضور در فینال مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را تجربه کرده که حاصل آن یک قهرمانی با فولاد ماهان در سال ۲۰۱۰ و یک قهرمانی با گیتی‌پسند در سال ۲۰۱۲ بوده و در این مورد دوم عنوان آقای گلی مسابقات را هم از آن خود کرد، در ادامه اظهار داشت: هنوز هم آن سال (۲۰۱۲) را به خاطر دارم. آن مسابقات و لحظاتش خیلی خاص بودند و یکی از بهترین خاطرات من بود. همه چیز عالی بود، تیم عالی بود، جو عالی بود و نتیجه هم حرف نداشت. هنوز هم آن لحظات را طوری به خاطر دارم که انگار همین دیروز رخ داده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از سال ۲۰۱۲ اما خیلی گذشته است. هواداران‌مان خیلی صبور بوده‌اند و اکنون زمان قهرمانی مجدد ما در این رقابت‌ها فرا رسیده است. من بازیکنان تیم کنونی گیتی‌پسند را جزو بهترین بازیکنان می‌دانم. اگر می‌خواهیم فرصت این را داشته باشیم که بهترین تیم تمامی ادوار این رقابت‌ها باشیم باید در این دوره به قهرمانی برسیم و اختلاف را با ناگویای ژاپن که تا کنون سه بار قهرمان آسیا شده، کم کنیم. ناگویا این بار به فینال نرسید و اکنون فرصت خوبی برای ما برای کسب عنوان قهرمانی است. برای کم کردن فاصله‌مان با ناگویا باید با قهرمانی در روز یکشنبه آغاز کنیم. بدون شک اولویت ما هم قهرمانی در این دوره از رقابت‌های فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار